• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bluu Spa ( Çankaya Tavsiye Edilen Masaj Salonu )

Adres :

Birlik Mahallesi 457. Sokak No: 19 ( Hotel ) Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çiğdem Pek - Sadi Kepez

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (501) 232 66 67

Bluu Spa ( Çankaya Tavsiye Edilen Masaj Salonu ) isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olmaktan gurur duyuyor. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Ankara'da hamam sauna ve masaj salonu olarak hizmet sunmakta olan firmamız, oldukça yoğun bir şekilde rehavet görmektedir. Günümüzde sadece evde yıkanmak ya da her gün duşa girmek bizler için yeterli olmuyor. Bu nedenle birçoğumuz hamamları tercih ediyor.

Hamam geçmişten gelmiş olan bir geleneğimiz olup insan sağlığı için de son derece sağlıklı ve gereklidir. Hamamda yıkanmak evdeki banyoda yıkanmaktan daha iyi ve daha temizleyicidir. Üşüttüğümüzde veya derin temizliğe ihtiyaç duyduğumuzda hamama gidip iyice yıkanır. Kese yaptırıp sıcak su ile yıkandıktan sonra kendimizi adeta kuş kadar hafif hissederiz. Hamam kültürü günümüzde hala olduk a yaygın bir şekilde tercih edilen ve geleceğe kadar aktarılan bir kültürdür. Yalnız şimdiki hamamlarda bir de farklı hizmetler de doğmuştur.

Ankara hamam sauna ve masaj salonu, tüm müşterilerine son derece hijyenik bir ortamda temiz ürünler ile hamam hizmeti sunuyor. Firmamız, bununla beraber gelen müşteriye marka ve insan sağlığı için uygun olan ürünler ile masaj hizmeti de sunuyor. Hem yıkanıp hem de masaj ile kendinize geleceğiniz firmamız, tüm bu hizmetleri oldukça uygun fiyata veriyor. Sizler de rahatlamak ve rahatlarken de derin bir şekilde temizlenmek istiyorsanız eğer en doğru adrestesiniz.

Bizlere iletişim numaramız üzerinden dilediğiniz zaman arayarak ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Mekânımıza ait hizmet ve diğer görüntülere de sosyal medya hesabımız üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR