• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bn Hafriyat

Adres :

Kardelen Mah. 2075. Cad. 26/a Blok No: 31 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynel Nar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 488 93 28

Bn Hafriyat birmilyonnokta.com üyesidir. Ankara hafriyat sektörü özellikle inşaat sektörüyle birlikte büyümektedir. Hafriyat genel olarak bir yerde yapılan tüm kazıyla ilgili çalışmalar sonlandığında geriye kalan moloz, taş, çakıl ve kum gibi malzemelerin ilgili alandan alınıp taşınması işlemidir. Bu kazı çalışmalarına yol yapımı için yapılan kazılar, inşaat yapılacak alana yapılan temel kazıları ve bina ve her türlü inşaat yıkım işlemleri örnek verilebilir.

Hafriyat işlemleri uzmanlık isteyen işlerdir. Çünkü kullanılan araçlar hem büyük hem de tehlikelidir. Firmamızda kullanılan araçlar özellik bakımından tüm gerekli donanıma sahip araçlardır. Her ihtiyacınıza uygun olan aracın teminini sağlarız. Ekip arkadaşlarımızda gerekli eğitimleri tamamlamış ve yılların bilgi birikimine ve deneyimine sahip olan kişilerdir. Firma olarak iş makinesi kiralama işlemleri de yapmaktayız. İş makineleri saatlik, günlük ya da anlaşmaya bağlı olarak farklı zaman dilimleri için kiralama yapılabilmektedir. Firma olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Çalışmalarımızın zamanı, şekli gibi konularda müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini de göz önüne alarak hareket ediyoruz.

Firmamız sektörde yaptığı çok çeşitli ve güvenli hizmetleriyle sözü geçen bir firma konumuna gelmiştir. Yeniliklere açık olan firmamız çalışanları tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip edip çalışmalarımızda uygularlar. Sunduğumuz hizmetlerimiz için bütçe dostu hizmet anlayışı ile müşterilerimizi yormayacak uygun fiyatlar sunarız. Bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR