• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bnl Mekanik Tesisat Doğalgaz

Adres :

- Ankara » Pursaklar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ülvi Benli

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 589 34 25

Verdiği kaliteli hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan firmamız Bnl Mekanik Tesisat Doğalgaz birmilyonnokta.com bünyesinde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Arıza, bakım ve onarım hizmetlerimizle müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Ankara tesisat ve bakım onarım hizmetlerimizde temizliğinin profesyonel şekilde yapılması gereken petek ve kombilerinizi temizliyoruz. Bu sayede evinizin ısısını arttırıyoruz. Markası fark etmeksizin her türlü kombinin kurulumunu yapıyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız ve donanımlı ekipmanlarımızla pek çok hizmetimizi kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz.

İş yerlerinde, evlerde ve toplumsal alanlarda meydana gelebilecek yangınların kısa sürede önlenmesi için oldukça önemli olan yangın tesisatı hizmeti veriyoruz. Bu sayede ortaya çıkan yangın çok fazla yayılmadan en kısa sürede kontrol altına alınarak pek çok kişinin hayatını kurtarmaktadır.

Temiz suyu kullanım alanlarına aktararak, kirli suların da binanın dışarına çıkarılması için sıhhi tesisat hizmeti veriyoruz. Oldukça önemli olan bu hizmetimiz sayesinde suya sağlıklı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Boru ağıyla sunduğumuz bu hizmet için tercih ettiğimiz borular amacına uygun ve kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Su kalitesini kesinlikle etkilemez ve korozyona karşı güçlüdür.

Sunduğumuz hizmetlerle ilgili aklınıza takılan bir soru varsa, detaylı şekilde bilgilenmek istiyorsanız ve avantajlı kampanyalarımızdan yararlanmak istiyorsanız numaralarımızdan arayabilirsiniz. İsterseniz Ankara’da bulunan iş yerimizi ziyaret de edebilirsiniz. İş yerimize gelen müşterilerimizi güzel şekilde ağırlayarak hizmetlerimizden memnun kalmasını sağlıyoruz. Uygun fiyatlar sunarak ekonomik açıdan da destekçi oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR