• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bodrum Balıkçısı

Adres :

Fatih Mahallesi Halide Edip Caddesi No: 13/a Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdal Öcal

E-Posta Adresi :

mstfcll1905@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 691 48 48

Sağlıklı ve dengeli beslenmek vücudumuz ve hayatımız açısından çok önemlidir. Sağlıklı beslenmenin önemi muhtelif zamanlarda bize anlatılmakta ve sürekli olarak uzmanlar tarafından programlarda, eğitimlerde dile getirilmektedir. Balık da sağlıklı beslenmek için en önemli besinlerden birisidir. İçerdiği protein, omega 3 ve yüksek besin değerleri ile birlikte düzenli ve uygun şekilde tüketildiğinde vücut için inanılmaz faydaları olan balığı en kaliteli şekilde yemek istiyorsanız sizleri işletmemize bekliyoruz. İstavrit, hamsi, karides, ekmek arası balık vb. menülerimiz ve çorba çeşitlerimizle birlikte en lezzetli yemek deneyimini yaşamak istiyorsanız işletmemize davetlisiniz.

Balık satışlarımız ve siparişlerimiz alınmaya devam etmektedir. Bizlere ilettiğiniz istekler doğrultusunda siparişinizi hazırlıyor ve en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Çok çeşitli menülerimiz, temiz ve kaliteli ürünlerimiz, deneyimli personelimiz ve güler yüzlü hizmetimizle birlikte sizlere hizmet sunmak için hazırız.

Gıda sektöründe hijyen çok önemlidir. Biz de işletme olarak her zaman temizliğe ve hijyene dikkat ediyoruz ve sizlere menülerimizi en sağlıklı şekillerde sunuyoruz. Aydın restaurant sektöründe adımızı duyurmaya devam ediyoruz ve siz değerli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri sayesinde tercih edilen bir işletme olarak kesintisiz hizmet sunuyoruz. Siz de ferah mekanımızda en güzel balık yeme deneyimini yaşamak istiyorsanız işletmemize davetlisiniz. Bizden haberdar olmak için Instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için WhatsApp iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR