• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bodrum Kalıcı Makyaj Atölyesi

Adres :

Müsgebi Cad. No: 134 Ortakent Bodrum Muğla Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muradiye Güngör

E-Posta Adresi :

yelizz_gungor@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 504 48 06

Muğla Bodrum’da en etkin şekilde kalıcı makyaj hizmeti veren bir işletme olarak Bodrum Kalıcı Makyaj Atölyesi ismiyle çalışıyoruz. Sertifikalı uzmanlarımızla merkezimizde kadınlar için fazlasıyla önemli olan makyaj alanında profesyonel bir hizmet sağlıyoruz. Kalıcı makyaj gibi detay ve incelik gerektiren uygulamayı en özenli şekilde gerçekleştiriyor ve hizmetimizden yararlanan herkesin memnun kalmasını hedefliyoruz.

Bodrum’da microblading uygulamasını gerçekleştiren sayılı firmalardan birisi olarak fark yaratıyoruz. Microblading hizmetimizle sizlere gerçeğinden ayırt edilemeyecek kaşlar kazandırıyor, aynı zamanda kalıcı makyaj hizmetimizle beraber farklı alanlarda da hizmet verebildiğimizi gösteriyoruz. Genel anlamda bir güzellik merkezi anlayışıyla çalışıyor ve atölyemizde kalıcı makyaj ve microblading gibi işlemlerle beraber cilt bakımı, protez tırnak uygulaması, dudak renklendirme, gelin makyajı, ipek kirpik ve leke tedavisi gibi uygulamalarla da çeşitlilik sağlıyoruz.

Firmamızda fark yaratan uygulamalarımızı uzmanlarımız tarafından özenlice gerçekleştiriyor ve müşterilerimizle de sıcak ilişkiler kurmaya özen gösteriyoruz. Vizyonumuz, Bodrum güzellik merkezi sektörünün en önemli firmalarından birisi haline gelebilmek. Bu konuda da belirlediğimiz misyonlar doğrultusunda adımlar atıyoruz. Müşterilerimizle sıcak ilişkiler kurmak ve uygulamalarımızda en özenli hizmeti sağlamak bu misyonların başında geliyor.

Güzellik merkezimizden kalıcı makyaj, microblading uygulaması aracılığıyla gerçeğinden ayırt edilemeyecek kaş, protez tırnak, ipek kirpik gibi hizmetlerimizden yararlanmak isteyen bütün herkesi bekliyoruz. Sizler için en özenli hizmeti ve en profesyonel çalışmamızı gerçekleştireceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR