• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bodrum Ongu Gayrimenkul

Adres :

Boğaziçi Mahallesi Turkuaz Sitesi No: 22 Daire: 4 / 14 Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ongu Kökden

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ongukokden_48@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 048 04 44

Bodrum Ongu Gayrimenkul firmamız Muğla Bodrum’da bulunmakta ve yıllardır eşsiz çözümlerin değişmeyen adresi olmaktadır. Bizler yıllar önce Bodrum’da büyük bir boşluğu fark ederek bu boşluğu doldurma gayesiyle yola çıktık. Kısa sürede de kaliteli çözümlerimizle farkındalık oluşturarak hizmet verdiğimiz bütün alanlarda Bodrum’un en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen firması haline geldik. Yine de başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmeyip hep daha iyisi için çalışıyor, başarılarımızın bir tesadüf olmadığını aynı noktada yakaladığımız müşteri memnuniyet oranlarımızla ortaya koyuyoruz.

Muğla emlak sektörünün örnek firmalarından birisi olarak bizler öncelikle emlak alanında benzersiz çözümler geliştiriyoruz. Gayrimenkule daire her ne gerekiyorsa satılık, kiralık konularında geniş bir ürün seçeneğiyle ihtiyaçlarınıza çözüm geliştiriyoruz. Ürünlerimizin hepsinin kaliteli, modern, yaşanılabilir, yatırıma uygun yerlerden ürünler olmasını tercih ediyoruz. Kaliteyi karşınıza çıkararak gerek yaşam alanı gerekse çalışma ortamı olarak ilçemizin en kaliteli gayrimenkullerine sahip olmanızı sağlıyoruz. Her bütçeye uygun, her ihtiyaca karşılık çözümler ile fark oluşturuyoruz.

Bodrum Ongu Gayrimenkul olarak hizmetlerimizi sadece emlak alanında sınırlı tutmadık. Yenilikçi ve gelişime açık yapımızla koltuk yıkama, yerinde halı yıkama hizmetlerine de giriştik. Dünyanın en seçkin markalarına ait, en modern makinalarla, insan ve çevre sağlığına uygun şampuanlarla ve alanında uzman bir ekiple çalışıyoruz. Adreslerinize gelerek koltuklarınızı, halılarınızı, oto koltuklarını ilk günkü gibi pırıl pırıl yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR