• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Boğaziçi Oto Lastik

Adres :

Kısıklı Mahallesi Alemdağ Caddesi . No: 78/a Üsküdar/istanbul İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Kafadar

E-Posta Adresi :

bogazıcıotolastık@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 690 84 36

Whatsapp 2:

0 (539) 690 84 36
Boğaziçi Oto Lastik olarak üsküdar lastik jant servisi,üsküdar jant tamiri,üsküdar yerinde lastik tamiri,üsküdar lastik satışı,üsküdar lastik servisi,üsküdar lastik alım satımı,üsküdar uygun fiyata lastik satışı,üsküdar mobil lastik servisi,üsküdar mobil lastikçi,üsküdar 7/24 lastik yol yardımı,üsküdar çıkma lastik satışı,üsküdar balans ayarı tamiri vb alanda hizmet vermekteyiz.

Boğaziçi Oto Lastik firması olarak çevre bölgelerde bulunan ve hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz için de çok daha geniş kapsamlı bir şekilde hizmet vermek adına tüm donanımlarımızı ve altyapılarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Lastik ürünlerinde ve hizmetlerinde en çok tercih edilen firmalarda zirvede yer almayı kendine hedef olarak belirlemiş olan firmamızda her geçen gün daha da kaliteli ve modern uygulamaları benimseyerek en iyi şekilde bu hizmetlerden yararlanmanızı mümkün hale getiriyoruz.

Bugüne kadar gelmiş olduğumuz noktada en büyük payın müşterilerimizde olduğunu biliyor ancak firmamızın çatısı altında çalışan personelimize de bu noktada haklarını teslim ediyoruz. Her biri özverili bir şekilde çalışan, alanında eğitimlerini almış, deneyimli personel ekibimiz sayesinde en hızlı şekilde çözüm üreterek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Personel alımlarında göstermiş olduğumuz özen müşterilerimize hizmet verdiğimiz zamanlarda da kaliteli hizmet olarak bizlere geri dönüyor. Uzun yıllık bir geçmişe sahip olan firma olarak müşteri odaklı çalışma anlayışımızı sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi kaliteden taviz vermeden sizlere Boğaziçi Oto Lastik sektöründeki ürünlerimiz ve hizmetlerimizle sürdürmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR