• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bolu 1401-111 Lihkab Bürosu & Sak Harita

Adres :

Kültür Mahallesi Şehitler Caddesi Eryaman Apt. No: 35/1 Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdal Sak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 674 99 72

Bolu merkezde hizmet veren Bolu 1401-111 Lihkab Bürosu & Sak Harita, birmilyonnokta.com üyesidir. 16 Haziran 2005 tarihli ve 5368 sayılı Lisanslı Harita Kadastro Mühendisleri ve Büroları Hakkındaki Kanunun 2, 3, 4, 5, 8, 9 ve 11 inci maddeleri hükümlerine göre bu büroların çalışması düzenlenmiştir. 15 Haziran 2013 tarihli ve 28678 sayılı Lisanslı Harita Kadastro Mühendisleri ve Büroları Hakkındaki Yönetmeliğe göre lisanslı harita kadastro mühendisleri ve bürolarının çalışma usul ve esasları bu kanuna göre belirlenmiştir. Buna göre daha önce tescile tabi olmayan aplikasyon, parselasyon ve bağımsız bir bölümün yerinin gösterilmesi tapu kadastro müdürlüklerince yapılıyordu. Bu kanun ve yönetmelikle tescile tabi olan cins değişikliği, arazi irtifak hakkı veya terki ile birleştirme işlemlerine yönelik çalışmaların tümü artık lisanslı harita kadastro mühendisleri bürolarına devredilmiştir.

Bolu harita kadastro Lihkab bürosu olarak 1401-111 sicil numarasına sahip büromuz, Bolu merkezde faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız, tescile tabi olmayan ve tescile tabi olan işlemleri büyük bir titizlikle yürütmektedir. Firmamız yaptığı aplikasyon işlemiyle taşınmaza ait sınırlarınızı tapu planlarına uygun olarak arazide işaretler ve haritada gösterir.

Taşınmazın cinsinin değişim işlemlerini yine firma olarak yapmaktayız. Taşınmazı bağ bahçe iken arsa formuna dönüştürmek için paftasında ve tapudaki kaydındaki değişiklikleri yapıyoruz. Yolu olmayan parsellerin yola kavuşması için geçit hakkı işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Parsel veya bağımsız bir bölümün bulunduğu yerin ölçümlerini yapmadan paftası ile planlarının haritada gösterilmesini sağlıyoruz. Yine arazi ve parsel gibi taşınmazların ölçümlerini en son teknolojiye sahip cihazlarımızla ölçüyor ve harita ve planlarının çıkarılmasını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR