• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Boutiquecaddee Casual Giyim

Adres :

Kavaklılar Mah. Küme Sok. No: 17 Kat: 4 Daire: 13 Belinay Sitesi İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seda Özcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@boutiquecaddee.com

Whatsapp 1:

0 (543) 298 52 82

Giyim, aksesuar ve moda büyük bir sektör olmakla beraber dönem dönem değişiklikler ile farklı tarzların yaratılmasında etkilidirler. Özellikle bayanlar için bu durum biraz daha öncelik arz etmektedir. Kaliteli, belirli bir tarza sahip olan, estetik duran, şık, rahat ve modaya uygun giyim ürünleri sizlere daha şık gösterecektir. İşte bizler Boutiquecaddee Casual Giyim olarak mağazamızda sizleri baştan yaratmakta, tarzınızı belirleyerek güzel ve şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olmaktayız.

Boutiquecaddee Casual Giyim olarak İstanbul ilinin Pendik ilçesinde yer alan mağazamızda sizlere bu hizmetleri ulaştırmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden gelmiş olduğumuz günümüze kadar ürün kalitemizden ödün vermeden, müşteri memnuniyet odaklı hizmet ve uygun fiyatlama politikamız neticesinde İstanbul giyim alanında halkımızca tercih edilen bir konuma gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu konumu daha yükseklere taşımak, sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih edebilir, vizyoner çalışma yapımızda bizlere destek olabilirsiniz.

Boutiquecaddee Casual Giyim olarak yazlık giyim ürünleri, kışlık giyim ürünleri, abiye, elbise, alt giyim ürünleri, üst giyim ürünleri ve daha birçok farklı tarzda bulunan ürün çeşitliliğimiz ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Ürünlerimizde beden sıkıntısı bulunmayıp, her bedene uygun olan model stoklarımız sayesinde sizlerde beğendiğiniz modele en kısa sürede kavuşabilirsiniz. Boutiquecaddee Casual Giyim olarak bu süreçte gerek mağazadan alımlarda gerekse kargolama sürecinde maksimum müşteri memnuniyeti ile hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR