• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bozdoğan Ticaret Erdemli Su Tüp Siparişi

Adres :

Akdeniz Mah. Atatürk Cad. No: 115/b ( Hastane Caddesi Gökkuşağı Arkası ) Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Salih Bozdoğan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 464 33 02

Whatsapp 2:

0 (530) 527 57 81

Bozdoğan Ticaret Erdemli Su Tüp Siparişi firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Mersin hizmet sektöründe hizmet veren firmamız Bozdoğan Ticaret Erdemli Su Tüp Siparişi firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetler günlük hayatta her yaştan insanın kullandığı damacana su ve tüp satışı üzerinedir. Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı en güvenilir ürünleri sunmaktayız. Firmamız sizlere sunduğu tüm ürünleri sağlığa uygun ve en güvenli olanları sizlere sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin bizim için en önemli unsur olduğu firmamızda sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda istediğiniz adreslere yüz yüze teslimat yapabilmektedir. Firmamız sizlerin isteği üzerine çeşitli markalarda suları da sizlere sunabilmektedir. Firmamız sizlere sunduğu tüm ürünleri sağlığa uygun yerlerden almakta ve sizler ile buluşturana kadar en uygun koşullarda muhafaza etmektedir. Bu özelliği başta olmak üzeri diğer özellikleri ile beraber firmamız hizmet sunduğu çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firma haline gelmiştir.

Müşterilerinin memnuniyeti çok önemli olduğu firmanızda sizlere en uygun fiyat politikasını belirlemiş bulup hizmetlerimizi bu politikadan asla taviz vermeden sizlere sunmaktayız. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz. Firmamızın kalitesini güvendiğimiz için kendimizden emin bir şekilde sizlerin firmamıza teşrif etmesini beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR