• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bozgeyik Baklava Ve Fıstık

Adres :

Zuhuratbaba Mahallesi İncirli Caddesi Hür Sok. No: 1 / B 34158 İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Savaş Küçükoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 276 76 38

Bozgeyik Baklava ve Fıstık ailesi olarak birmilyonnokta.com kervanına katılan üyelerden biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. Özenle sunduğumuz tatlılarımız el emeği olup, sağlık koşullarına uygun şekilde hazırlanarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Birçok tatlı çeşidine kolayca ulaşabileceğiniz işletmemizde tatlılarımız özenle hazırlanmaktadır. İstanbul pasta ve pastane sektörüne hizmet veren şirketimiz oldukça kıymetli lezzetleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Birçok tatlı lezzetine ulaşabileceğiniz şirketimiz şerbetli ve sütlü çeşitli tatlıları en güzel haliyle sizlere sunmaktadır.

Fıstıklı dolma, fıstıklı bohça, midye baklava, havuç filimi baklava, şöbiyet, burma baklava, kadayıf, soğuk baklava, normal baklava, sarma baklava ve cevizli baklava gibi birçok özel lezzete ulaşabileceğiniz işletmemiz alo sipariş hattı ile eve sipariş de almaktadır. Bayramlık baklava, toplu baklava ve özel günleriniz için sayılı tepsi baklava siparişi de alan şirketimiz müşterilerimizin istek ve önerilerine yönelik hizmet vermektedir. Yüksek beğeni toplayan işletmemiz meşhur bir tatlı işletmesidir. Uzun yıllardır bu işe emek veren tatlı ustalarımız ve servis elemanlarımız ile son derece profesyonel hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Özenle sunduğumuz hizmet karşılığında uygun fiyat garantisi de vermekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz özenli hizmetimiz uzun yıllardır süregelmektedir. Baklava, şöbiyet, soğuk baklava, kadayıf ve daha nice güzel tatlılarımıza ulaşmak için değerli işletmemizde misafirimiz olabilir ya da web sitemiz üzerinden erişebileceğiniz irtibat numaramız ile bizlerle kolay şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR