• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bozkırlılar Izgara ve Pide Salonu

Adres :

Anadolu Cad. Akşemsettin Mah. No: 17/a Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Hüseyin Özcan

E-Posta Adresi :

hsn.hsyn.2011@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 248 00 91

Lahmacun ve pidenin en lezzetli adresi olan restoranımız sizlere unutamayacağınız ziyafetler hazırlamakta ve sunmaktadır. Uzun yıllar önemini koruyan ve her zaman talep konusunda giderek artış gösteren pide ve lahmacunu en güzel haliyle sizlere servis etmekteyiz. Pide ve lahmacun ustalarımız işinin ehli ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Ustalarımız müşterilerimizin ne istediği her zaman çok iyi bilmekte ve ona göre servisler sunmaktadır. Sevdiklerinizle restoranımıza gelebilir pide lahmacun çeşitlerimizin tadını çıkarabilirsiniz. Yemeklerden sonra tatlılarımızla muhabbetinizi tatlandırabilişiniz.

Alo paket servimiz ile restoranımızdaki lezzetleri bulunduğunuz yere taşıyabilirsiniz. Sizlere son derece hızlı hizmet veren kuryelerimiz güvenli bir şekilde siparişlerinizi teslim etmektedir. Belirttiğiniz adrese kapıda teslimat yapıyoruz. Özenle hazırladığımız siparişlerinizi masalarınıza sıcak bir şekilde servis etmektedir.

Konya restoran faaliyetlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veren işletmemiz Konya’nın meşhur etli ekmeğini sizlere sunmaktadır. Daha önce hiçbir yerde yemediğiniz bu muhteşem tat damaklarınızda kalacak. Konya kültürünün masalarında sizlere eşlik etmesini istiyorsanız restoranımıza gelerek sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermek iletmemizin en büyük görevlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Sizlerin memnuniyeti bizler için büyük öneme sahiptir. Müşteri memnuniyetinde restoranımız vermiş olduğu lezzetli hizmetle tercih edilen işletmeler arasına girmeyi başarmıştır. En taze ürünlerimizi sizler için kullanmaktan çekinmeyerek servislerimizi bu şekilde yapmaktayız. Gün geçtikçe artan müşteri potansiyelimiz sizlere keyifle hizmet veren işletmemizi mutlu etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR