• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bro's Car Caree

Adres :

Merkez Mahallesi Eren Sokak. No: 10 Kağıthane/istanbul İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Elikara

E-Posta Adresi :

emrahelikara28@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 605 93 28

Whatsapp 2:

0 (539) 335 80 40

Whatsapp 3:

0 (532) 605 93 28

Whatsapp 4:

0 (539) 335 80 40

Otomobiller günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Günümüzde neredeyse otomobil sahibi olmayan erişkin birey yok denecek kadar az sayıda bulunmaktadır. Otomobillerin bu denli yaygınlaşmasında şüphesiz ulaşım açısından sağladıkları kolaylıklar en büyük etkeni oluşturur. Otomobiller bir süre sonra yalnızca ulaşım alanında sağladıkları kolaylıklar için kullanılan mekanik araçlar olmaktan çıkabilmektedir. Kimi otomobil sahipleri otomobillerine oldukça büyük bir özen göstermekte, değer vermektedir. Otomobilin sürekli temiz olmasını sağlamaya çalışmakta, ilk günkü gibi güzel ve göz kamaştırıcı gözükmesi için birtakım bakım ve güzelleştirme işlemleri uygulatmaktadır. Tabiri caiz ise otomobil ile otomobil sahibi arasında bir baba kız ilişkisi, bağı kurulmaktadır.

İstanbul otomotiv sektöründe profesyonel çözümler ile müşterilerine eksiksiz hizmet sunmakta olan araç bakım servisimiz otomobillerinizin ihtiyaç duyduğu her noktada eksiklerini gidermektedir. Araç bakım servisi hizmetimiz kapsamında otomobillerinizin iç ve dış kısımlarının temizlikleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra gerekli durumlarda kuru temizleme işlemlerine de otomobiliniz tabi tutulmaktadır. Böylelikle aracınızın hem iç hem de dış kısımlarının ilk günkü haline dönüşmesi, ilk günkü göz kamaştırıcı haline yeniden sahip olması sağlanmaktadır.

Araç temizlik hizmetlerinin yanı sıra kaput koyama, boya, parlatma gibi hizmetlerimiz yine otomobilinizin ihtiyaç duyduğu ve daha şık bir dış görünüme sahip olması için kritik öneme sahip olan işlemlerin başında gelir. Siz de otomobilinizin daha güzel bir görünüme sahip olmasını istiyor iseniz profesyonel hizmetlerimizden faydalanarak oldukça kolay ve garantili bir şekilde bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR