• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Brunch House Kahvaltı & Tatlı

Adres :

Merkez Mah. 112 Sok. No: 79/3 Mersin » Bozyazı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gürcü Yalçın

E-Posta Adresi :

gurcu33@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 255 45 70

Mersin restaurant sektörünün önde gelen ismi olan Brunch House Kahvaltı & Tatlı, birmilyonnokta.com üyesidir. Günün en önemli ve en lezzetli öğünü olan kahvaltı, birçok lezzetin bir araya gelmesiyle oluşuyor. Güne güzel başlamak için yapılan lezzetli kahvaltıda farklı ürünlerimizi özenle hazırlayarak servis ediyoruz. Kahvaltı sofrasında olmazsa olmaz lezzetlerimizle yeni tariflerimizi birleştiriyor, değerli müşterilerimize servis ediyoruz.

Güzel bir kahvaltıya güzel bir manzaranın eşlik etmesini istiyorsanız restoranımızı tercih edebilirsiniz. Restoranımızda farklı birçok lezzet hazırlanarak servis edilirken güzel ve sakin manzaramızla konuklarımızı karşılıyoruz. Restoranımız deniz manzaralıdır. Geniş, ferah, sakin ve samimi ortama sahip olan restoranımız gün içinde rahatlıkla tercih edilebilir. Ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek istiyorsanız restoranımızı tercih edebilirsiniz. Restoranımızda daima müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Günün en önemli öğünü olan kahvaltı için restoranımızda birçok lezzet bulunuyor. Lezzetler arasında peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, reçel çeşitleri, köy yumurtası, menemen, patates kızartması, börek çeşitleri gibi birçok lezzet yer alıyor. Tost çeşitleri, yeşillikler ve sebzelerle hazırlanan sofrada taze meyve suyu ve taze demlenmiş çay servisi yapılıyor. Birçok lezzetin bir araya geldiği restoranımızda tatlı çeşitleri de bulunuyor. Sütlü tatlılar, şerbetli tatlılar özenle hazırlayarak servis ediliyor. Keyifli vakit geçirmek, lezzetli kahvaltı ve tatlılar için sizler de restoranımızı tercih edebilirsiniz. Restoranımızda bilgi ve birikim sahibi ekibimizle müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR