• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bu Saloon

Adres :

Hürriyet Mahallesi Şehit Şaban Öztürk Caddesi Demetevler Sitesi D Blok No: 10/4 Tekirdağ Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Akça - Uğur Uzun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bakca2327@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 728 10 67

Whatsapp 2:

0 (541) 315 24 07

Güzel görünmek ve bakımlı olmak her insanın hayali ve hedefindedir. Bu hedeflerini gerçekleştirime yolunda bazı çabalar ve çalışmalar yaparız. Ancak bazı işlemleri kendi başımıza yapamayacağımız için profesyonel hizmet almamız gerekecektir. Bu Saloon olarak bizler sizlere kuaförlük alanında profesyonel hizmet vermekteyiz.

Bu Saloon Tekirdağ ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Tekirdağ kuaför sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde saç kesimi, saç boyama, fön çekimi, makyaj, oje, kalıcı makyaj, kalıcı oje, cilt bakımı, manikür, pedikür gibi hizmetlerini hepsini vermekteyiz. Özel günleriniz içinde sizlere özel makyaj hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizde kaliteli, sağlığa zararı olmayan ürünler kullanarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de saç kesimi, saç bakımı, fön çekimim, makyaj gibi hizmetleri alabileceğiniz kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu Saloon iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilir, fiyatlandırma prensiplerimizi öğrenebilirsiniz. Bu Saloon olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR