• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Buca Doğalgaz Firmaları (eylem Mekanik Doğalgaz)

Adres :

Göksu Mahallesi Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı No: 306 / A Buca / İzmir İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Tamet

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@eylemmekanik.com

Whatsapp 1:

0 (553) 747 36 99

Whatsapp 2:

0 (506) 103 07 20

Isıtıcılığın konusunu sizler için bir dert olmaktan çıkartılması. İzmir Buca'da faaliyette bulunan firmamız, tecrübeli ve kaliteli malzemelerle tüm işyerlerimiz, bina ve evler için ısıtma ve havalandırma konusunda sizlerin hizmetinizdedir. Konusunda uzman ekiplerimiz ile evinize kadar gelip ücretsiz keşif yapıyoruz. Sizlere en uygun olacak şekilde yapacağımız malzemeler birlikte kararlaştırıyoruz. Yine sizlere özel oluşturulacak ödeme yapabilir.

Siz değerli müteahhitlerimizi inşaatlara özel her şey dahil projelerimizi incelemeniz ve fiyat indirimlerimizden faydalanmak için lütfen mutlaka ofisimize bekleriz. Yapım aşamasındaki binaların klima tesisatı, mekanik tesisatı, doğalgaz tesisatı hızlı ve garantili bir şekilde yapılır. Sizlere monte ve onlarla kolayca teslim edilir.

Tüm Ege bölgesi ve İzmir'de montaj ve bakım onarım işleriniz özenle yapılır. Bakım ekibimiz özel eğitimli olup yaptığımız tüm işler garantilidir. Herhangi bir arızadan önce ve yerinde gezinme ile karmaşıklıkeden geçenebiliriz. Sizlerin bize olan güveni bizlerin bu işte ustalığımızı arttırıyoruz. Çünkü sizlere karşı sorumluyuz.

Şirketimizde yerleşik yerden ısıtma sistemleri ve mobilya üretimi de vardır. Onu eve ve onun cebe uygun yerden ısıtma sistemlerimiz vardır. Size özel tasarımlar ile kaliteli ürünlerden yapılan mobilyalarımız yerinde kurulum ile sizlerin beğenisine göre. Tüm hizmetlerimizin tek hedefi sizlerin hayatına kalite ve kolaylık katmaktır. İşi yapmak bizden, takdir etmek sizden…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR