• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bucalı Petshop

Adres :

Kozağaç, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv No: 69/a Buca/izmir İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Erekler

E-Posta Adresi :

erekler.emre@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 009 50 98
Bucalı Petshop olarak buca evcil hayvan dükkanı,buca en yakın pet marketi,buca alo mama satışı,buca kedi köpek mama satışı,buca kedi yatağı satışı,buca evcil hayvan aksesuarları satışı,buca pet kıyafetleri satışı,buca evcil hayvan sahiplendirme,buca açık petshop adresleri,buca petshop iletişim numaraları,buca en yakın petshop,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Evcil hayvanlar pek çoğumuzun en yakın arkadaşlarıdır. Kimi zaman hoş vakit geçirmek kimi zaman sevdiklerimizi sevindirmek kimi zaman da çocuklarımızda hayvan sevgisini güçlendirmek için kedi, köpek, kuş gibi hayvanları evlerimizde barındırırız. Elbette bunların da çeşitli ihtiyaçları vardır. Başta barınma ve beslenme olmak üzere hayatlarına devam edebilmeleri için gerekli olan ürünleri başarılı bir petshop sayesinde elde edebilirsiniz. İzmir /Buca'da faaliyet gösterenBucalı Petshop firmamız ile bizler uzun yıllardır bu alanda aktif görev yapıyor, evcil yavanlarınıza dair her neye ihtiyacınız varsa en kaliteli halleriyle tercihinize sunuyoruz.

İzmir evcil hayvan,petshopsektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler yıllar önce bölgemizde farklı bir hizmeti hayata geçirmek için yola çıktık. Oldukça kısa sürede başarılı sonuçlar geliştirerek ve sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılayarak İzmir'in en çok tercih edilen petshopu haline geldik. Fakat bizler biliyoruz ki sizler ve evcil hayvanlarınız hep daha fazlasını hak etmekte, bizler de bunu yapabilecek donanımdayız. Bu yüzden de çalışmalarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz. Gelişime açık konseptimizle sürekli kendimizi yeniliyor, en modern ürünleri, çalışmaları, hizmetleri reyonlarımızda bulunduruyoruz.

Bucalı Petshopolarak kaliteden ödün vermeden ilerleyişimizi sürdürdüğümüz alanda en kaliteli markaları seçiyoruz. Hayvanlarınızın bütün ihtiyaçlarını en fonksiyonel, en sağlıklı ve uzun ömürlü ürünlerle karşılayabilmenize yardımcı oluyoruz. Kuş kafesi, kuş, mama çeşitleri, yem çeşitleri ve çok daha fazlasını uygun fiyatlarla satıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR