• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Buğlem Temizlik ( Selçuklu Koltuk Yıkama )

Adres :

- Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Beşir Uluyol

E-Posta Adresi :

besiruluyol42@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 572 75 35

Temizlik hizmetleri veren Buğlem Temizlik (Selçuklu Koltuk Yıkama) birmilyonnokta.com üyesidir. En yeni teknolojiler ve en kaliteli temizlik ürünleri ile sizlere beklentilerinizin ötesinde hizmetler vermekteyiz. Firma olarak sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sizlerin sağlığını da ön planda tutarak sunan hizmet politikamızla ilk günden beri müşterilerimizin taleplerine karşılık vermekteyiz. Sahip olduğumuz ekipmanlar ve yıllardır bu sektörde uzmanlaşmış personellerimizle sizlere en ideal temizlik hizmetlerini sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak uzun vadede memnun kalacağınız hizmetler vermekteyiz.

Konya temizlik firması olarak bize emanet ettiğiniz koltuklarınızı en hijyenik şekilde sizlere teslim ediyoruz. Ev veya işyerlerinizde kullandığınız koltuk takımı, oturma grubu, çekyat ve benzeri mobilyaları birinci sınıf kalitede koltuk yıkama şampuanları ile derinlemesine temizleyerek sizlere teslim etmekteyiz. Temizlikte güvenilir bir adres olarak bölgemizde faaliyet göstermekteyiz. Yaşam alanlarınızda kullandığınız koltuklarınızı temizleyerek hijyenik bir ortam sağlamaktayız. Hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak güvenilir kurum haline gelen firmamız emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Sağlığımız için yaşadığımız mekanların da temiz olması gerekmektedir. Eksik temizlik kirliliğin yayılmasına hizmet eder. Bu amaçla firmamız kurulduğu ilk günden beri yaşam alanlarınızın sağlıklı hale gelmesi için katkı sağlamaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi uygun fiyatlarla taçlandırmaktayız. Daha geniş kitlelere hizmetlerimizi ulaştırmak adına üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Sizleri için başladığımız sektörde istikrarla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR