• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bülent Börekçilik Yeşilpınar

Adres :

Kazım Karabekir Mahallesi İmamhatip Lisesi Bulvarı No: 16/a İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun Bağır Öz - Merve Han Bağır Öz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 921 90 65

Lezzetli börekleriyle Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok yerinde de adından söz ettirmeyi başaran Bülent Börekçilik Yeşilpınar birmilyonnokta.com üyesidir. Daima temiz ortamlarda kaliteli ve titiz bir şekilde hazırlanan böreklerimiz daima memnun kalacağınız şekilde taze taze hizmetinize sunulmaktadır.

Firmamız tarafından temiz ve sağlık koşullarına uygun ortamlarda hazırlanan böreklerimiz alo paket servisimiz ile bulunduğunuz adreslere kısa süreler içerisinde taze ve sıcak bir şekilde ulaştırılmaktadır. Çalışma saatlerimiz arasında dilediğiniz an firmamıza ulaşabilir ve paket servimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Akışkan lezzetli ve sıcak peynirli böreklerimiz sofralarınıza daima sıcak ve taze bir şekilde servis edilmektedir. Böreklerimizi dilerseniz özel günlerinizde toplu bir şekilde de sipariş edebilir, ayrıca kilo ile de satın alabilirsiniz.

İstanbul pasta ve pastane sektöründe güne lezzetli böreklerimiz ile başlamak isteyen müşterilerimize özel kahvaltı hizmetimiz de mevcuttur. Firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimize daima lezzetli ve taze börekler servis edebilmek adına yıllardır çalışmalarımızı büyük bir titizlik içerisinde yürütmekteyiz.

Müşteri memnuniyetine önem veren ve titiz çalışmalar yürütmekte olan firmamız yıllar içinde Türkiye’nin dört bir yanına da bu vazgeçilmez lezzetli böreklerini ulaştırmayı başarmıştır. Gelişen ve lezzetini dünyanın birçok yerine duyurmayı başaran Bülent Börekçilik Yeşilpınar taze börekleri ile sofralarınıza lezzet katmak adına her zaman hizmetinize hazırdır. Helal sertifikası ile hizmet vermekte olan firmamızı daima gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR