• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bulut Sigorta

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Ahmet Arif Bulvarı No: 24/c Bismil Diyarbakır Diyarbakır » Bismil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeki Bulut - Selçuk Budak

E-Posta Adresi :

bulutsigorta21@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 085 99 83

Whatsapp 2:

0 (532) 798 10 60

Whatsapp 3:

0 (533) 085 99 83

Bulut Sigorta olarak Diyarbakır Bismil’de hizmet veren firmamızın öncelikli hedefleri güvenilir, çağdaş ve yenilikçi bir anlayışla sigortacılık yapmaktır. Sigortacılık uygulamalarının her alanında hizmet kalitesini sürekli daha yukarılara taşımak, satış öncesi olduğu kadar satış sonrası hizmetlerde de hızlı, güvenilir ve dürüst bir hizmet politikası izliyoruz. Kalıcı ve istikrarlı bir kurum olarak markalaşmayı hedefliyoruz.

Diyarbakır sigorta finans sektöründe müşterilerimizin mevcut ve olası beklentilerini karşılamaya yönelik çalışmalarımızı çağdaş yaşamın tüm olanaklarını göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Ürün ve hizmet sunarak çözümler üretiyor, ihtiyaçları sürekli yenilenen ürünlerle karşılamaya devam ediyoruz. Uzman kadromuz alanında yetişmiş ve dinamik kişilerden uluşuyor. Sektördeki en güncel mevzuatları ve sigortacılık uygulamalarını yakından takip ediyor. Müşterilerimizin beklentilerini hep en iyisiyle karşılamayı sürdürüyor.

Bulut Sigorta olarak misyonumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyip deneyime ve bilgiye dayalı hizmetler sunarak ihtiyaçları en hızlı biçimde ve doğru şekilde karşılamaktır. Acentemizi yapılan özel indirimleri ve kampanyaları satış öncesi ve sonrası müşterilerimize yansıtarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Sigorta danışmanlığı yaparak müşterilerimizin her zaman en doğru hizmete ulaşmalarını sağlamaktır.

Firma olarak geniş bir iş ortağı ağına sahibiz. Acenteliğini yaptığımız markaların her biri ulusal ve uluslararası saygınlığını kanıtlamış, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılama odaklı çalışmaktadırlar. Biz de trafik takip sigortası, iş yeri sigortası, konut sigortası, yangın sigortası, tarım sigortası ve daha birçok alanda kaliteyi müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR