• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bulvar Taksi

Adres :

Batı Gazi Bulvarı Eski Yeni Camii Yanı Efeler Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Dinç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

efe.0979@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 411 67 27

Hizmet verdiğimiz ilimizde sizlerin ulaşım ihtiyacını karşılıyoruz. İlimizde dilediğiniz yere ulaştırıyoruz. Uzun veya kısa yolculuk fark etmeksizin konforlu ve güvenli bir şekilde sizleri adreslerinize ulaştırıyoruz. Son model klimalı taksilerimizle sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz. Yıllardır taksi hizmetleriyle faaliyet gösteren deneyimli ve güler yüzlü şoförlerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Aydın taksi olarak ticari kazancın ötesinde güvenli ve konforlu yolculuk için sizlere en iyi imkanları sunmaktayız. Yılların deneyimini hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesi ile taçlandırdık. İlimizde olan müşterilerimiz ya da il dışından gelen müşterilerimiz için kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir iletişim ağına sahibiz. Sizlere 7 gün 24 saat taksi hizmeti sunarak dilediğiniz saat bizlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Saat geç olduğu diye araç bulamama derdine düşmeyin diye bizler sizlerin hizmetindeyiz.

Taksilerimiz 24 saat hizmetinizdedir. Gitmek istediğiniz adreslere güvenli bir şekilde sizleri ulaştırıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Ulaşılabilir olma adına önemli bir hizmet vermekte ve her an ulaşabileceğiniz şekilde çalışmaktayız. Web sayfamızdaki iletişim adreslerinden bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Taksi hizmetleri sektöründe müşterilerimizin güvenini kazanmış rekabet ettiğimiz alanda rağbet edilen bir taksicilik yapmayı başarmış durumdayız. Müşterilerimizin talep ve beklentilerini dikkate alarak hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Ticari kaygıya düşmeden kaliteli hizmet verme hedefiyle her geçen gün müşteri kitlemizi daha da genişletmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR