• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burak Bayırbaşı Sigorta Aracılık Hizmetleri ( Sigorta Tower)

Adres :

Kasımpaşa Mah. Çolak İbrahim Bey Cad. No: 28/d Bilecik » Bozüyük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Bayırbaşı

E-Posta Adresi :

burakbayirbasi@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (553) 423 05 06

Burak Bayırbaşı Sigorta Aracılık Hizmetleri (Sigorta Tower) Bilecik Bozüyük’te birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Hayat her zaman sürprizlerle doludur ve ne zaman neyle karşımıza çıkacağı belli olmaz. Bu yüzden çeşitli olumsuzluklara karşı önceden hazırlıklı olmakta fayda var. Bugün sigorta, kasko gibi hizmetler dünyanın her yerinde kişilerin oluşabilecek zararlarının en azından maddi olarak tazmininde tercih edilmektedir. Firmamız da müşterilerinin her zaman yanında olmakta, profesyonel iş birliği geliştirmektedir.

Bilecik sigorta finans sektörünün lider firmalarından birisi olarak önceliği daima müşteri memnuniyetine veriyoruz. Satış öncesi olduğu kadar satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Sizleri anlamaya ve dünya standartlarında çözümlerle ihtiyaçlarınızı karşılamaya gayret gösteriyoruz.

Her türlü talebi karşılamak adına çok geniş bir sigorta türü ile hizmet veriyoruz ve ülkemizin en seçkin sigorta şirketleriyle iş birliği yapıyoruz. Onlarca farklı sigorta şirketinden fiyat teklifleri alarak tarafınıza ulaştırıyoruz. Trafik sigortası, DASK, konut, kasko, işyeri, seyahat, tamamlayıcı sağlık, mesleki sorumluluk, yangın, nakliyat ve daha pek çok alanda sigorta taleplerinizi karşılıyoruz.

Gerek yerli sermaye ile gerekse yabancı ortaklığı sermaye ile ülkemizde faaliyet gösteren hemen bütün şirketlerden dilediğiniz sigorta türünde değerlendirmede bulunuyoruz. Değerlendirmelerimizi gerek fiyat gerekse içerik yönünde inceliyor, tarafınıza beyan ediyor ve tercihinize sunuyoruz. Eğer beklentiniz iyi fiyat, iyi hizmetse iddia ediyoruz ki bizden teklif almadan sigortanızı yaptırmamalısınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler