• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burak Koltuk Yıkama

Adres :

- İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Ünal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

brk.asy5834@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 553 16 53

İstanbul’da koltuk yıkama üzerine hizmetler sunan başarılı firmamız Burak Koltuk Yıkama birmilyonnokta.com üyesidir. Zamanımızın büyük bir çoğunluğunu geçirmekte olduğumuz oturma odası ve salon gibi alanlarda koltuk ve kanepeler zaman içinde kirlenmekte ve temizlenmeye ihtiyaç duymaktadır. İstanbul temizlik sektöründe koltuk yıkama alanında hizmet sunan firmamız, yenilikçi yöntemler kullanarak hızlı ve kaliteli işlemlere imza atmaktadır.

Burak Koltuk Yıkama ekibi olarak, günümüzde en çok tercih edilen ve hızlı sonuçlar veren vakumlu temizlik yöntemini kullanarak risksiz ve yüksek düzeyde hijyenik temizlik işlemlerini sunuyoruz. Bu işlemleri başta koltuk ve kanepeler olmak üzere; yatak, yat döşemesi, sandalye gibi yüzeylerde de sunarak ihtiyaç duyulan tüm alanlarda yüksek standartlarda hizmet sunuyoruz.

Firmamız kaliteli ve disiplinli çalışma anlayışını bir yöntem haline getirerek sistematik yapısını kurmuştur. Bu doğrultuda bizden yardım almak isteyen tüm müşterilerimize kısa süre içinde maksimum verim sağladığımız hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Sizler de eviniz ve diğer yaşam alanları için almak istediğiniz tüm koltuk temizlik süreçleri için bizden yardım alabilirsiniz.

Müşterimizin memnuniyetini sağlayacak yüksek derecede hijyenik süreçler sağlamak bizim için oldukça değerli ve önemlidir. Bu durumu uzun vadede başarı elde etmek için benimsiyoruz ve her zaman daha sistematik ve hızlı süreçler yönetmeye devam ediyoruz. Sizler de aklınıza gelebilecek pek çok kumaş yüzey için kaliteli temizlik hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR