• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burak Metal

Adres :

Amasya Merzifon Amasya » Merzifon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Duman

E-Posta Adresi :

burakmetal.serhatduman@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 908 94 41
Merzifon ferforje ve metal dekorasyon sektöründe hizmet sunan firmamız dikkatlerin odağı olmaya devam ediyor. Firmamızı dikkat çekici kılan ilk unsur üstün kalitesi ile hizmet sunmasıdır. Ferforje ve metal dekorasyon sektöründe kalite son derece önemlidir. Hem gerçekleştirdiğimiz işte kaliteli teknikler kullanıyoruz hem de malzemelerimizi kalitesi yüksek olanlardan tercih ediyoruz. Malzeme kalitemiz dünya standartlarında ki seviyeyi kapsıyor bu nedenle hizmetlerimiz kusursuz hale geliyor. Şimdiye kadar kaliteden ödün vermeyen firmamız çalışmalarına kalite etmeni ile devam edecektir.
Uzun yıllardan beri ferforje ve metal dekorasyon işinde hizmet vermenin avantajlarını da kullanıyoruz bu avantajların başında edindiğimiz tecrübeler geliyor. Tecrübelerimiz sayesinde hem teknik olarak hem de uygulama olarak başarıyı elde ediyoruz. En zor işlerin bile kısa süre zarfında üstesinden geliyoruz. Zamandan tasarruf sağlayarak rakiplerimizi geride bırakıyoruz. Rakiplerimiz ile aramızda oluşan fark sadece bununla sınırlı değildir.
Firmamızın çatısı altında hizmet sunan ekibimiz de farkımızı yansıtmaktadır. Ekibimizde yer alan isimlerin tamamı ferforje ve metal dekorasyon sektörünün en tecrübeli kişileridir. Başarısı ile adından söz ettiren ekibimiz işinden oldukça iddialıdır. Ekibimizin gerçekleştirdiği hizmetlerden memnun kalmayan hiç bir müşterimiz olmadı ve eminiz ki olmayacaktır.
Ferforje ve metal dekorasyon sektöründe gerçekleşen bütün yenilikleri yakından takip ediyoruz ve uyguluyoruz. Yenilikler ile rakiplerimizin bir adım daha önüne geçmiş oluyoruz. Sektör içerisinde kendimize rakip olarak gördüğümüz hiçbir firma bulunmamaktadır.
merzifon demir doğrama firmaları,
merzifon demir doğrama ustası,
merzifon alüminyum korkuluk sistemleri,
merzifon alüminyum doğrama firmaları,
merzifon otomatik kepenk sistemleri,
merzifon kaynak ustası,
merzifon ferforje modelleri,
merzifon plise sineklik sistemleri,
merzifon pencere korkuluk sistemleri,
merzifon çelik döner merdiven imalatı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR