• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burcu Halı Yıkama

Adres :

Dürbinar Mahallesi Okullar Sokak Yayla Apt No: 4 Akçaabat Trabzon Trabzon » Akçaabat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Köse - Bayram Köse

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

burcuhaliyikama@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 764 46 41

Evlerimiz ve işyerlerimizde zemin döşemesi olarak kullandığımız halılarımız kirlenme potansiyeli bakımında çok yüksek bir orana sahip olan ürünlerdir. Bu yüzden belirli aralıklar ve mevsim geçişleri esnasında temizliklerinin yapılması sağlıklı bir yaşam sürebilmemiz için gerekli olan bir şarttır. Ancak temizliğin yaptırılacağı kurum dikkatli ve gerekli incelemeler yapıldıktan sonra seçilmelidir. Çünkü kaliteli bir temizlik hizmeti sunmayan kurumlar hem yeterli temizlik seviyesini elde edememekte hem de halılarınıza zararlar vermektedir. İşte bu sorunların yaşanmaması adına Burcu Halı Yıkama olarak sizlere sağlamış olduğumuz profesyonel hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Burcu Halı Yıkama olarak Trabzon ilinin Akçaabat ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri sağlamaktayız. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyet hedefli hizmetler neticesinde Trabzon halı yıkama alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve yükseltilerek daha kaliteli bir hizmet standartı yakalanması adına bizler sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde son teknoloji halı yıkama cihazlarımız, kaliteli temizlik ürünlerimiz ve sistemli çalışma yapımız ile halı yıkama alanında yüksek kalitelere sahip hizmetler vermekteyiz. Halılarınızı adresinizden servis aracımız ile gelip almakta, kaliteli bir şekilde, uygun fiyatlarla temizliğini yaptıktan sonra geri teslim işlemini gerçekleştirmekteyiz. Eğer sizlerin de temizlenmesi gereken halılarınız var ise Burcu Halı Yıkama olarak bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR