• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burgem Solar Sistemleri

Adres :

Ata Mah. Küçük Sanayi Sitesi 184. Sok. No: 38 Bursa » Gemlik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Göksel Çanakçı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

burgemsolarsist@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 883 44 16

Whatsapp 2:

0 (553) 841 26 16

Burgem Solar Sistemleri markamız, sektöründe lider ve öncü işletmeler arasında yer almakta vebirmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak envaiçeşit hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Bursa Gemlik güneş ve rüzgar enerji sistemleri sektöründe oldukça başarılı ve modernize çalışmaları ile tanınmakta olan işletmemiz, kendi alanında örnek marka imajı ile dikkat çekmektedir. Sektör içerisinde en çok sevilen markalardan bir tanesi olan firmamız, kendi alanında oldukça nitelikli ve zengin içerikli hizmet portföyüyle de öne çıkmaktadır.

Güneş paneli kurulum hizmetleri, rüzgar türbini hizmetleri, elektrik üretim sistemleri ve daha pek çok farklı sektördeki enerji sistemleri ile alanında lider işletmeler arasında yer alan Burgem Solar Sistemleri firmamız, kendi alanında yüksek derecede tecrübe ve deneyim sahibi olan teknik ekip kadrosuyla da öne çıkmaktadır. Oldukça donanımlı firma merkez şubesi ile öne çıkmakta olan işletmemiz, kendi alanında oldukça profesyonel çalışmalarıyla da tanınmaktadır.

Oldukça profesyonel düzeydeki kurulum hizmetleri, alanında yetkili teknik ekip kadrosu ve yüksek deneyim sahibi teknik personel ile sektöründe bir hayli tercih edilmekte olan Burgem Solar Sistemleri markamız, alanında en popüler markaların başında yer almaktadır. Oldukça donanımlı ve geniş bilgi içerikli marka web sitesi, müşteri dostu hizmetleri ile öne çıkan Bursa ili Gemlik ilçe şubesi ve GSM telefon numarası ile müşterilerine kesintisiz bir şekilde hizmet sunan firmamız, profesyonel düzeydeki hizmetlerine devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR