• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burger Bam Bam

Adres :

Orhan Mahallesi Devran Caddesi No: 73 Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alperen Kayyum

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (549) 189 41 41

Kocaeli fast food sektöründe hizmet veren Burger Bam Bam birmilyonnokta.comsitesi üyelerinden biridir. Fast food sektörü günümüzde yoğunlukla tercih edilmektedir. Bu kapsamda da çeşitli menülerle müşterilere hitap edilmeye çalışılmaktadır. Burger, uzun yıllardır en çok tercih edilen sandviç lezzetlerinden biridir. Müşteriler tarafından yoğunlukla tercih edilen ise güvenilir ve lezzetli ürünler sunan firmalardır.

Burger Bam Bam isimli firmamız, müşterilere özenli hizmet sunmaktadır. Menümüzde yer alan lezzetleri her aşamada büyük özen ve dikkatle hazırlayarak müşterilerimize servis ediyoruz. Lezzetin doğru malzeme kullanımından geçtiğini bilerek titizlikle seçtiğimiz malzemelerin en iyisi olmasına dikkat ediyoruz. Alanında deneyimli ustalarımız bu malzemeleri maharetli elleriyle kullanarak en iyisini üretmeye çalışır.

Servis personellerimiz, güler yüzlü bir şekilde müşterilerimize hassasiyetle hazırlanan lezzetleri servis eder. Tüm aşamalarda personellerimiz, müşterilerimize en iyisini sunmak için uğraşır. Menümüzde, mantar burger, acılı tavuk burger, çökertme burger, patso burger ve patso çizburger bulunmaktadır. Ayrıca bizi arayarak menümüzden istediğiniz lezzeti sipariş edebilirsiniz. Personellerimiz özenle hazırlanmış siparişinizi en kısa sürede size ulaştırır.

Kocaeli fast food sektöründe faaliyet gösteren firmamız, tüm ekibiyle en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Tüm işlerimizde müşterilerimize en iyisini sunma ilkesiyle hareket ediyoruz. Müşterilerimizin yemekleri beğenmeleri ve bizi tavsiye etmeleri çalışmalarımızın karşılığını gösterir. Sektörde edindiğimiz bu konumun devam etmesi için tüm ekibimizle işlerimizi aynı ciddiyet ve hassasiyetle sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR