• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burger Bulls ( Esenyurt Alo Paket Hamburger Siparişi )

Adres :

Zafer Mah. 185. Sok. Tembağlantı Yolu No: 7 (self Çarşı İçinde Carfur Üst Katı) İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gürkan Kalender

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 267 04 46

Whatsapp 2:

0 (552) 151 89 51

Birmilyonnokta.com üyesi olan Burger Bulls, İstanbul fast food sektöründe hizmet veriyor. Günümüzde fast food tüketimi giderek artıyor. İnsanlar lezzetli fast food tüketmek için birçok işletmeyi ziyaret ediyor. Eğer sizler de henüz aradığınız lezzetli fast food adresini bulamadıysanız işletmemizi ziyaret etmelisiniz. Esenyurt üzerinde bulunan işletmemiz sektörün güvenle tercih edilen işletmesidir.

Fast food sektöründe tüketilen ürünler belirlidir. Bu ürünler lezzetli olmasıyla tercih edilir. Bizler özenle hazırladığımız lezzetleri her gün müşterilerimize servis ediyoruz. İşletmemizde özel soslar ve malzemeler kullanıyoruz. Lezzetli, kaliteli ve taze malzemeler kullanarak ürünlerin lezzetini arttırıyoruz. Esenyurt üzerinde bulunan işletmemizde burger çeşitleri bulunuyor. Aynı zamanda makarna çeşitleri, pizza çeşitleri ve ızgara çeşitleri de bulunuyor. Tüm bu lezzetler genellikle menü olarak servis ediliyor. Her bütçeye uygun menünün bulunduğu işletmemizde çeşitli atıştırmalıklar ve içecekler de bulunuyor. Ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek, yeni lezzetler tatmak için işletmemizi tercih edebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz sektörde belirli bir müşteri kitlesine sahibiz. Bizler müşterilerimizi yakından tanıyor ve onların nasıl bir hizmet almak istediğini biliyoruz. Bu sayede müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz. Ekip olarak her zaman yeniliğe açığız. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyor, bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz. Yeni lezzetler tatmak, kaliteli ve lezzetli ürünler denemek için sizler de işletmemizi tercih edebilirsiniz. Bizler her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR