• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burger Taz

Adres :

Çamlık Mah. Uğurlu Sokak No: 22/a İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Tekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

burgertaz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 829 18 29

Fast food sektöründe faaliyet gösteren Burger Taz birmilyonnokta.com üyesidir. Sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık vererek ilk günden beri kaliteli hizmetler sunmayı misyon edindik. Ticari kaygıdan uzak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet politikamızı geliştiriyoruz. Fast food lokantamızda sizlerin damak tadına hitap eden hamburgerlerimizle hizmetinizdeyiz. Deneyimli ve usta ellerden çıkan lezzetlerimizi sizlere güler yüzlü personellerimizle takdim etmekteyiz.

İstanbul fast food sektöründe faaliyet gösterdiğimizi bölgede en sevilen tatları sizlere sunarak öncüler arasında yer almaktayız. En hijyenik koşullarda sağlıklı ürünler kullanarak sizlere hazırladığımız lezzetlerimizi güvenle tüketebileceğiniz ideal bir adres olarak hizmet vermekteyiz. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlerin talep ettiği hizmetleri en yenilikçi haliyle istifadenize sunmaktayız. Verdiğimiz hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap ederek önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Ticari kazancın ötesinde sizlerin memnuniyetini dikkate alarak hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

İlk günden beri müşterilerimize yönelik hizmet anlayışımızdan taviz vermeden kaliteli hizmetlerimizde istikrarlı bir duruşa sahibiz. Sizlere hamburger ve çeşitlerini en lezzetli haliyle sunarak damak tadınıza hitap etmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize alo paket seçeneği sunarak verdiğiniz siparişleri adreslerinize ivedilikle teslim ediyoruz. Bize ulaşmanız için her türlü engeli ortadan kaldırıyoruz. Firma olarak bütçenize uygun fiyatlarla tüm lezzetlerimizi sizlerle buluşturmaktayız. En lezzetli hamburgerleri en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz en iyi adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Desteğinizle emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR