• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burger's Way

Adres :

Nergis Mahallesi Girne Bulvarı No: 85/b İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Serdar Arıtürk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Burger's Way lezzetlerini birmilyonnokta.com ile paylaşarak daha fazla kişinin tatmasına vesile olmuştur. Siz değerli müşterilerimiz için her geçen gün daha büyük bir özenle çalıştığımız işletmemizde enfes burger lezzetlerini sunuyoruz. Farklı çeşit ve lezzetlerde burgerler ile değişik soslarla süslediğimiz menümüz oldukça geniş bir kitleye hitap etmekte, işletmemiz büyük küçük demeden tüm yaş kesimleri için uygun boyutlarda burgerler üretmektedir. İzmir fast food sektöründe başarılı işlere imza atan işletmemiz birçok müşteri tarafından özellikle tercih edilmekte, enfes lezzetlerini özenle kıymetli misafirlerine sunmaktadır. Lezzetin tek adresi olan işletmemiz alo paket servisi ile evlere de sipariş ulaştırmaktadır.

Tavuk hamburger, et hamburger, köfte ekmek, klasik hamburger ve enfes ev yapımı sosları ile midenizi şenlendirecek lezzetleriyle müşterilerin gözdesi olan işletmemiz oldukça kaliteli bir yeme içme mekanıdır. Birçok içecek çeşidi ve farklı tatlardaki soslarının yanında sunulan çıtır patatesleri ile hamburgerin en lezzetli halinin sunulduğu işletmemizde siz değerli müşterilerimiz için yüksek kalite standartları içerisinde çalışıyoruz.

Hijyen ve sağlık ilkelerini ön planda tutarak müşterilerimizin sağlığını önemseyerek çalıştığımız işletmemizde birçok kurala dikkat ediyor, hijyen standartlarını önemseyerek paketlerinizi hazırlıyor evlere dağıtım yapıyoruz. Toplu hamburger ve paket köfte siparişi de aldığımız işletmemizde müşterilerimiz için hızla çalışıyor, siparişlerini en kısa sürede sıcak ve çıtır lezzetiyle evlerine ulaştırıyoruz. Sizler de enfes tatlarımızı deneyimlemek isterseniz irtibat numaramız aracılığı ile bizlerle iletişime geçebilir veya işletmemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR