• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa Çiftliği

Adres :

Gülbahar Mahallesi Gülbahar Caddesi No.2b Şişli/istanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulsamet Yavuz

E-Posta Adresi :

asy.ma1428@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 251 83 94

Bursa Çiftliği olarak İstanbul Şişli’de hizmet veren işletmemiz uzun yıllardır kalitenin, lezzetin ve organik gıdanın merkezidir. Günümüzde özellikle büyük metropollerde organik, sağlıklı gıdaya ulaşmak son derece zorlaşmıştır. Buna karşın hayvansal gıdalar, et, süt ve yumurta gibi mamuller her evin olmazsa olmazıdır. İşte bizeler bu alanda çok büyük bir boşluğu doldurmak için yola çıktık. En doğal koşullarda yetişmiş hayvanlardan elde edilen gıda çeşitlerimiz yine en taze şekilde sizlere takdim ediyoruz. Müşteri memnuniyetini daima en yüksek seviyede tutma hedefiyle çıktığımız yolda bugüne kadar bunu başardık ve bölgemizin en çok tercih edilen yeme içme ve eğlence mekânı haline geldik. Buna karşın başarılarımızı yeterli görmüyor, daima daha iyisi için özveriyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İstanbul yeme içme ve eğlence sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak ürünlerimizin malzeme seçiminde ve sizlere sunumunda hijyen olgusuna azami dikkat ediyor, ürünlerimizin tazeliğini bozmadan sizlere ulaştırıyoruz. Bu sayede sadece en lezzetli yiyecekleri, içecekleri değil aynı zamanda en sağlıklı lezzetlerimizi de sizlerle buluşturmuş oluyoruz.

Bursa Çiftliği olarak bizler son derece dinamik bir yapıya sahibiz. Dinamik kadromuz sürekli kendini yenilemekte, gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu yüzden teknolojik gelişmeler, gıda sektöründeki yenilikler başta olmak üzere modern bir konsepte de hizmet vermeyi seçiyoruz; fakat lezzetlerimizin doğallığından, kurucu ilkelerimizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ulaşılabilir fiyat avantajlarımızla fark oluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR