• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa Kent İskender

Adres :

Tepecik Mah Hürriyet Cad No: 75 İzmit/kocaeli Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Uzun

E-Posta Adresi :

ismailuzun0841@gmail.com

Bursa Kent İskender olarak kebap,sade döner,pilav üstü döner,ekmek arası,pideli kebap,ızgara,ızgara köfte,et döner,ekmek arası,karadeniz pide çeşitleri,kıymalı,pide,kavurmalı pide,kıymalı kaşarlı,kaşar sucuk pide,kavurmalı kaşar,karışık pide,yumurtalı pide,olarak hizmet vermekteyiz.

Kocaeli restaurantsektöründe yer alan firmamız hazırlamış olduğu birbirinden lezzetli yemekler ile kalitesini ve başarısını gözler önüne seriyor. Firmamızın sunduğu hizmetlerde kalite büyük rol oynuyor. Hizmet kalitemizden hiçbir şekilde taviz vermeyerek şuana kadar geldik, bundan sonrası isçin de üzerinde duracağımız ilk unsur kalite olacaktır. Kaliteli hizmet başarının en büyük göstergesi ve kanıtıdır. Başarımıza başarı katmak ve kalitemizi zirveye taşımak için yoğun çabalarımızı sürdürüyoruz. Restaurant sektöründe müşteri memnuniyeti de oldukça önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini kazanmak için doğru atımlar atıyoruz. Sizlerin memnuniyeti ile şuan ki konumumuza ulaştığımızı düşünüyoruz.

Sektörde mevcut olan gelişmelerin yanı sıra yenilikleri de yakından takip ediyoruz. Yenilikçi bakış açısına sahip bir ruh başarının kanıtları arasında yer alır. Firmamızda hazırlanan yemeklerin tamamı büyük hijyen koşulları göz önünde bulundurularak yapılır. Hijyenden taviz vermeden müşterilerimizin sağlığına uygun yemekler hazırlayarak farkımızı bir kez daha ortaya koyuyoruz. Mutfağımızı sürekli olarak steril hale getiriyoruz. Yemeklerde kullandığımız malzemeleri günlük olarak taze taze temin ediyoruz. Malzemelerimiz arasında sağlığa zarar verebilecek hiçbir ürün yer almıyor. Müşterilerimizin sağlığı firmamız için çok değerli.

Firmamızda yer alan yemeklerin tamamı profesyonel şefler tarafından hazırlanmaktadır. Şeflerimiz restaurant sektörünün gereği olan bütün tecrübeye ve bilgiye sahiptir. Kalitemizden ödün vermeden hazırladığımız lezzetli yiyecekleri denemeye ne dersiniz? O halde kısa süre zarfında sizleri firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR