• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Büşra Özkaya Güzellik Merkezi

Adres :

Cevat Şakir Caddesi Kıbrıs Şehitler Mah. No: 311/a ( İngiliz Kültür Merkezi Yanındayız ) Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Büşra Özkaya

E-Posta Adresi :

busraozkaya48@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (530) 883 40 48

Var olan güzelliğinizi çeşitli bakım işlemleri ile ortaya çıkartabilir, daha özgüvenli bir imaj yaratabilirsiniz. Doğal güzelliğinizin görünümünüze kattığı ışıltı ile bulunduğunuz ortamlarda dikkatleri üzerinize çeker, kendinizi daha iyi hissedersiniz. Muğla güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamızda size bu hissiyatı yaşatmak için çalışmalarımızı gerçekleştiririz.

Elleriniz günlük yaşamın temposunda sürekli yıpranmakta, bakımsız görünmenize sebep olabilmektedir. Güzelliğinize gölge düşüren bu görüntüyü ortadan kaldırmak için manikür hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz protez tırnak uygulamalarımız ile ellerinizin güzelliğini taçlandırabilirsiniz.

Cilt lekeleriniz güzelliğinizin bütünlüğünü bozmakta ve çoğu zaman kapatmak için kullandığınız kapatıcı, fondöten gibi ürünler ile akne gibi cilt sorunlarına yol açmaktadır. Cilt lekelerinizi ortadan kaldırmak, yeni cilt problemlerinizin oluşmasını engellemek için cilt leke tedavisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Lazer epilasyon merkezi olarak da hizmet veren firmamızda kıl köklerinize bağlı olarak gerçekleştireceğimiz seanslar ile istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Firmamızda uyguladığımız epilasyon işlemleri son derece hijyeniktir ve doğru fiyatlara gerçekleştirilmektedir.

Kirpikleriniz güzelliğinizi tamamlamada, gözlerinizin güzelliğini ön plana çıkarmada önemli bir rol oynar. İpek kirpik uygulamamız ile daha çarpıcı bakışlara, belirgin bir göz güzelliğine sahip olabilirisiniz.

Formunuzu değiştirerek bütünsel bir güzellik sağlamak istiyorsanız bölgesel zayıflama işlemlerimizi tercih edebilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz bu işlemler ile istediğiniz bedene kavuşmanız kısa süre içerisinde mümkündür. Güzelliğinizi ön plana çıkarma, vücudunuza hak ettiği değeri verebilmek için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR