• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Büşram Kuaför

Adres :

Fatih Mah. Gazi Cad. No: 9/2 Ankara » Pursaklar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Büşra İçten

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 512 63 69

Büşram Kuaför birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan firmalarımızdan bir tanesidir. Ankara kuaför sektöründe hizmet verdiğimiz salonumuzda, müşteri memnuniyeti ilkesine sadakatle bağlıyızdır. Kuaför sektörü yapısı gereği sadakatli çalışan kadrosuna ve müşterilerinin bağlılığına ihtiyaç duyar. Profesyonel eğitimli ekip arkadaşlarımız sayesinde siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için uğraşmaktayız. Sektörümüzle alakalı her gelişmeyi takip ediyor hatta yeniliklere öncülük ediyoruz. Yatırımlarımızı, siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek adına düzenliyoruz.

En güzel ve mutlu günlerinizin olmazsa olmazı güzel görünümdür. Düğün, nişan, kına, sünnet, nikah ve bunlar gibi organizasyonlara özel kampanya paketleri düzenliyoruz. Kampanyalarımızı kaçırmamak için bizi sosyal mecralarda takip edebilir, paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Saç kesimi, cilt bakımı, kaş ve bıyık alımı, komple ağda, keratin bakım, çıtçıt, kaynak saç, türban, fön, maşa, topuz, makyaj ve örgü gibi hizmetlerimiz becerikli ekibimiz tarafından başarıyla sonuçlanmaktadır. Dip boyası, röfle, ombre, gölge, ışıltı, perma gibi saç renklendirme işlemleri ise profesyonel çalışan ekibimiz sayesinde saçınıza zarar vermeden gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimizin sağlığına oldukça önem veren bir güzellik merkezi olarak kuaför salonumuzun temizliğini günlük rutinimiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Düzenli aralıklarla tepeden tırnağa dezenfekte işlemini de gerçekleştirmekteyiz. Hijyene oldukça dikkat eden bir işletme olarak, elimizden geldiğince kullandığımız ürünleri tek kullanımlık ürünlerden seçmekteyiz. Hem siz müşterilerimiz hem de biz çalışanlar olarak işletmemizin temiz olması, sağlığımız için büyük önem arz etmektedir. Kaliteli ve sağlıklı bir kuaför deneyimi için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR