• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Büyükşehir Su Deposu Temizliği ve İzolasyonu

Adres :

Şemsipaşa Mah. 41. Sok. No: 31 Daire: 9 Küçükköy İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun Binici

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 791 02 29

İstanbul Gaziosmanpaşa’da birmilyonnokta.com üyesi olarak uzun yıllardır çalışmalarına devam eden Büyükşehir Su Deposu Temizliği ve İzolasyonu firmamız her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlar üretmeye devam etmektedir. Bizler suya değer veriyoruz. Çünkü su, hayatın kaynağıdır ve her nerede olursa olsun sağlıklı suya erişmek gerekmektedir. Maalesef sağlıklı suya erişebilmek çok da kolay olmamakta, pek çok etken engel teşkil edebilmektedir. Profesyonel ekibimiz yıllardır olduğu gibi bundan sonra da aynı özveriyle çalışmakta, su depolarınızı derinlemesine arındırmaktadır.

İstanbul hizmet sektörünün liderlerinden birisi olarak hizmet verdiğimiz alanın çok hassas olduğunun farkındayız. Çünkü su doğrudan insan sağlığını etkiler ve suyun depolandığı, geçtiği, aktığı yerlerin her zaman hijyenik olması gerekir. Bizler insan ve doğa sağlığına uygun ürünlerle temizlik işlemlerimizi yapıyoruz. Her defasında yüzde yüz sonuca ulaşıyoruz.

Kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarak su deposu temizliklerimizde daima en iyi ürünleri kullanıyor, dünya markası, sertifikalı ve güvenli ürünlerimizle çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ürünlerimizi aynı zamanda birinci sınıf işçilikle birleştiriyoruz.

Her biri alanında eğitimlerini tamamlamış, tecrübe sahibi, deneyimli, kendini geliştirmeyi ilke edinen güçlü bir ekiple çalışıyoruz. Depolarınızın özellikleri ve sizlerin beklentileriniz her ne ise ona göre proje geliştiriyoruz. Hasarlı, zedelenmiş, darbe almış, yalıtımı zarar görmüş ürünlerinizi en iyi şekilde onarıyoruz. Profesyonel uygulamalarımızla uzun ömürlü ve güvenli sonuçlar üretiyor, bütün bunları uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR