• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Buyur Gel Kokoreç

Adres :

Merkez Mah. Yolboyu Cad. No: 1/a Aydın » Çine

Sektör :

Yetkili Kişi :

Etem Ahmet Kucur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

etemahmet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 414 31 11

Whatsapp 2:

0 (545) 571 01 88

Çine’de hizmet vermekte olan Buyur Gel Kokoreç birmilyonnokta.com un üyesidir. Aydın yeme içme ve eğlence sektörü içinde firmamız lezzetleriyle ön plandadır. Sadece kokoreç değil yanı sıra çorba, ekmek arası köfte ve tost çeşitleriyle de hizmeti vermekteyiz. Kokoreç en çok tercih edilen yemeklerimizdendir. Kokoreç yapılırken kuzu bağırsağı kullanılır. Bağırsaklar iyice temizlendikten sonra kömür ateşinde döner gibi çevrilerek pişirilir. Daha sonra çok ufak olacak şekilde doğranıp çeşitli baharatlarla karıştırılır. Ekmek arası olarak ya da tabakta servis edilir. Yanında da acı biber servis edilir. Kokoreç öğünü olmayan her saat tüketilebilen bir yemektir.

Firmamızda taviz vermediğimiz ne önemli ölçüt temizliktir. Kokoreç ve köftelik ürünler anlaşmalı kasaplardan temin edilir, günlük olarak alınır. Malzemeler her kullanım sonrasında iyice temizlenir. Firmamızda çalışan personellerimiz işlerinde usta olan, yıllardır bu işte var olan kişilerdir. Çine ilçesi ve çevresinde çok geniş bir kitleye hitap ederiz. Müşterilerimiz; kaliteli ve güvenli hizmetlerimizden dolayı devamlı müşterilerimiz olmuştur. Devamlı müşterilerimiz, müşteri memnuniyetini de başarıyla sağladığımızı göstermektedir. Hedefimiz devamlı ilerlemek ve sektörün en iyisi olmaktır.

Servis ağımızın genişliği nedeniyle paket servis hizmeti ihtiyacı doğmuştur. Şu an hızlı bir paket servis ağımız bulunmaktadır. Paket servis kısmında genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla çalışmaktayız. Alo paket servisi ile bizi arayarak zamandan tasarruf edip yemeklerinizi sıcak sıcak adresinizde yiyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR