• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Buzdağı Silivri ( Fırtına Su )

Adres :

Yeni Mahalle Türkün Caddesi No: 88 Saral Life Sitesi Dükkanları İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yıldız Karayalçın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 442 78 25

2021 Sağlık Bakanlığı en iyi su firmaları listesinde ilk sıralamalara girmeyi başaran Buzdağı Silivri Fırtına Su adlı firmamız, birmilyonnokta.com adresinden de hizmet vermektedir. Su, sağlıktır. Bütün canlılar yaşamak için suya ihtiyaç duymaktadır. Sağlıklı bir yaşam için vücudumuzun ihtiyaç duyduğu miktardaki suyu her gün tüketmemiz gerekmektedir. Sağlıklı saçlar, ışıl ışıl parlayan bir yüz ve güzel görünen bir cilt için gerekli miktardaki suyu almalıyız. Firmamız, uzun yıllardır, aradığınız doğal suyu Silivri’deki kaynağından üreterek el değmeden ve kaliteli bir şekilde hazırlamakta ve güler yüzlü çalışanlarımızla istediğiniz adrese en kısa sürede ulaştırmaktadır.

Vizyonumuz, İstanbul su sektörünün en başarılı ve tavsiye edilen firmalarından biri olarak sektördeki yerimizin gün geçtikçe büyümesi ve özellikle İstanbul ve tüm Marmara bölgesinin en iyi su üretim ve satış firması olmaktır. Ürünlerimizi, 5 l litre, 10 litre, 19 litre gibi birçok şekilde paketleyerek müşterinin ihtiyaç duyacağı miktardaki suya ulaşmasını sağlıyoruz.

Kaliteli suyumuzu sağlıklı ve ekonomik bir şekilde ve en kısa sürede istenilen noktaya ulaştırıyoruz. Ürünlerimiz tamamen sağlıklı ambalajlarla paketlenmektedir. Sizlerin sağlığını çok önemsiyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve müşteri beğenisi firmamızın en önemli prensibidir. İrtibat numaralarımıza yapmış olduğunuz çağrılarda vermiş olduğunuz siparişleri en kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Firmamızın, abonelerine özel fırsatları bulunmaktadır. Türkiye’nin en kaliteli suyuna sahip olabilmeniz için sizleri de aramıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR