• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

By Asi Beauty ( Bakırköy Manikür Pedikür Salonu )

Adres :

Zeytinlik Mah. Halkçı Sok. No: 6 D: 20 Takoğlu Pasajı İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Assel Kizatova

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 690 79 41

By Asi Beauty ( Bakırköy Manikür Pedikür Salonu ) isimli firmamız, güzellik merkezi sektöründe hizmetlerini sunan bir firma olup, birmilyonnokta.com üyesidir. İyi görünmek, güzel hissetmek, bakımlı olmak için güvenilir güzellik merkezlerinden hizmet almak daha doğru bir adımdır. Aksi takdirde, kalitesiz ürünler ve kalitesiz işlere maruz kalabilir, işlem sonucunda beklediğiniz sonucu alamayabilir, memnun kalmayabilirsiniz. Biz, yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olup, sizlerin memnuniyetini sağlamak için titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Manikür uygulaması, pedikür uygulaması, kalıcı oje uygulaması, kirpik lifting işlemi, ipek kirpik uygulaması, kalıcı oje çıkarma işlemleri, jel tırnak uygulaması ve protez tırnak uygulaması gibi işlemlerle siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunuyoruz. Alanında profesyonel, güler yüzlü, tecrübeli ekip arkadaşlarımızla bu hizmetleri size sağlıyoruz. Hangi uygulamayı istediğinize göre, profesyonel gözle sizlere cevap veriyor, sizin için en uygun olan işlemleri size detaylı olarak anlatıyor, anlaştığımız takdirde uygulamaya başlıyoruz.

Tüm bu hizmetleri sunarken, güzellik merkezimizin hijyen seviyesine dikkat ediyor, düzenli periyotlarla işletmemizin temizliğini sağlıyoruz. Her müşterimizden sonra, kullandığımız ekipmanları dezenfekte etmekteyiz. Sizlere uygulamalarımızı tamamen steril bir ortamda sağlıyoruz. Çünkü sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

İstanbul güzellik merkezi sektöründe hizmetlerini sağlayan firmamız, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır. Sizlerin buradan mutlu bir şekilde ayrılması için titizlik gösteriyoruz. Deneyim sahibi ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız, ekonomik fiyat politikamız, güncel uygulamalarımız, kaliteli ekipmanlarımızla güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR