• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

By İhsan Ak

Adres :

Fişekhane Cad Konuk Apt No 40 C Blok Dr 3 Kapasite Karşısı Bakırköy İstanbul İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

İhsan Ak

E-Posta Adresi :

ihsanak14@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 494 31 11

Kişisel bakım ve güzellik, bayanlar için çok önemlidir. Her bayan daha güzel ve daha bakımlı görünebilmek için çaba sarf eder ve bir takım uygulamaları kendisi yapabilir. Fakat profesyonel destek almak her zaman daha sağlıklı ve kalıcı çözümler sağlar. Bunun için ihtiyacınız olan, alanında uzman, deneyimli ve yenilikçi bir kuaför salonudur. İstanbul Bakırköy’de faaliyet gösteren By İhsan Ak salonumuz uzun yıllardır bölgenin en iyi çözümlerini üretmekte ve bu yüzden en çok tercih edilen ve tavsiye edilen kuaför salonu konumunda bulunmaktadır.

İstanbul kuaför sektörünün yenilikçi işletmelerinden birisi olarak daima daha iyisini yakalamaya çalışıyoruz. Sizlerin her şeyin en iyisine layık olduğunuzu biliyor, bunun için kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz. Sektördeki en son gelişmeleri, özellikle de teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor, uluslararası moda trendlerinden haberdar oluyoruz. Donanım ve uygulama yöntemleri bakımından her zaman kendimizi güncel tutuyor, sizlere en modern kişisel bakım uygulamalarıyla buluşturuyoruz. Profesyonel saç tasarımları, kirpik, tırnak bakımları, makyaj uygulamaları ve daha fazlasını sağlıyoruz.

Firma olarak her birisi alanında uzman, deneyimli ve profesyonel bir kadro ile çalışıyoruz. Zevkli tasarımlara sahip olan personellerimizin tamamı işlerini özveriyle yapmakta, güler yüzlü hizmeti sizlere sunmaktan büyük zevk almaktadırlar. Kendilerini daima güncel tutmayı başaran kadromuz, en yeni tasarımları, moda uygulamaları kişiye özel hale getirmekte, sizin tarzınıza uygun hale getirmektedirler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR