• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

By Mudi Burn Steak House

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esra Tarakcı

Steak, bilinen adıyla biftek, kırmızı et grubuna giren etlerin belirli bölgelerinden alınan etlerin kas lifleri boyunca doğranmasıyla oluşan lezzetli bir et yemeğidir. Haşlama veya mühürleme işlemleri olmadan biftek etlerinin tavada direkt olarak kızartılmasına dayanan pişirme yönteminin yanı sıra etin lezzetinin daha da arttırılması için ızgara olarak pişirilmesi tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir.

By Mudi Burn Steak House olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde gerek görüntüsü, gerek kokusu gerekse de eşsiz lezzetli bifteklerimiz ile Trabzon restaurant hizmeti sağlayan diğer firmalara karşın daha geniş bir müşteri kitlesine hizmet sağlamaktayız. Müşterilerimize kaya tuzuyla ve yoğun ateşte, kömürlerin üzerinde pişirdiğimiz eşsiz lezzetli bifteklerimizi sunmaktayız. İsteğinize göre az, orta ve iyi pişmiş bifteklerimizi taze haşlanmış ve közlenmiş sebzelerimizle çeşitlendirerek eşsiz bir lezzet tatma imkânını sizlerle buluşturmaktayız.

Önemli bir besin kaynağı olan kırmızı et ürünlerinden en çok tercih edilen biftek için etlerimizi taze olarak alıp uygun saklama koşullarında bekletmekteyiz. Böylece sürekli olarak taze etlerimizi müşterilerimiz ile buluştururken her yemeğin aynı lezzette olmasını sağlamaktayız.

Hizmet verdiğimiz bu sektör alanında işinde profesyonel kadromuz ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla birlikte müşterilerimize eşsiz lezzetler sunmak amacıyla çalışmaktayız. Her zaman temiz ve hijyen olan yemek alanlarımız ile de ilk günkü kalitemizdeki hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaya, sektörde de her geçen gün büyümeye ve ilerlemeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR