• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

By Sahra

Adres :

Tuzcuzade Mah. Dörtyol Özel İdare Karşısı Bayburt » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysel Gider - Ahmed Gürsoy Gider

E-Posta Adresi :

ahmedgursoygider@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (561) 616 00 69

Türk mutfağının sahip olduğu geniş yemek birikimi ve kültürüne hepimiz büyük bir hayranlık duyuyoruz. Mutfağımız o kadar fazla çeşitten yemeği bir arada bulunduruyor ki, bazen en sevdiğimiz yemeğin hangisi olduğuna dahi karar veremiyoruz. Et yemeklerinden zeytinyağlılara, hamur işlerinden tencere yemeklerine ve tatlılara değin binlerce farklı lezzeti barındıran kültürümüze her lokmada daha da hayran kalıyoruz. Biz By Sahra ailesi olarak sevdiğiniz lezzetleri sizler için en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Bayburt restaurant sektörüne zengin menü yelpazesi ve lezzetlerimizle yeni bir soluk getirmiş bulunuyoruz. Kebaptan ızgaraya, köfteden lahmacun ve pide çeşitlerine, dönerden tatlı çeşitlerine kadar özlediğiniz ve aradığınız her türlü geleneksel Türk lezzetine restaurantımızda rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizde kullandığımız her türlü et ürününü ve sebzeleri, kaliteli ve güvenilir üreticilerden sağlıyoruz. Aynı zamanda yemeklerimizin üretiminde hijyen ve temizlik kurallarına her zaman için uyuyoruz. Bu sayede ortaya iyi malzemelerle üretilmiş, temizliğinden emin olabileceğiniz ve gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz yemekler çıkmış oluyor.

Firmamızda siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlama çerçevesinde bir çalışma disiplini oluşturmuş bulunuyoruz. Bu amaç doğrultusunda da sizlerden gelecek geri bildirimler bizim için çok kıymetli ve büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden de her türlü öneri ve isteğinizi firmamızla gerekli kanalları kullanarak paylaşabilirsiniz. Sizler de kaliteli yemeği, işini büyük bir ustalıkla yapan bir yerden yemek istiyorsanız, restaurantımızda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR