• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

By. Yüksel Salik Tatlıları

Adres :

Samanlı Mah. Fakri Kayahan Bulvarı No: 49/a ( Saat Kulesi Girişi ) Yeşilyurt Malatya Malatya » Yeşilyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Salik

E-Posta Adresi :

mustafasalik@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (531) 311 68 44

Tatlılar denilince kendini tutamayan, dayanamayıp fazlaca tüketen bir kişiliğe sahipseniz, kurumumuzdan hizmet aldığınızda daha da çok tüketeceğinize emin olabilirsiniz. Tatlılar her insan tarafından sevilen, tüketilmek istenen lezzetlerin başında gelmektedir. Ancak fazla tüketilmesi sağlığı tehlikeye soktuğu için günlük belirli bir limit ile tüketimi sağlanmalıdır. Birçok çeşidi ile ün yapmış olan bu tatlı çeşitleri içerisinden istediğiniz çeşidi tüketebilirsiniz. Bizler By. Yüksel Salik Tatlıları olarak sizlere bu konuda lezzetli ve güvenilir hizmetler vermekteyiz.

By. Yüksel Salik Tatlıları olarak Malatya ilinin Yeşilyurt ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel destekler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, lezzetli, taze ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Malatya restaurant alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısı haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler vermek adına bizler sizlere gerekli olan destekleri sağlamaktayız.

İşletmemizde sizlere baklava tatlısı çeşitlerimiz, kadayıf çeşitlerimiz, burma tatlılarımız, fıstıklı sarma gibi birçok farklı ürün gamı ile bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetin her aşamasında özenli bir şekilde çalışmakta, kaliteli, yerli, yöresel ve lezzetli ürünleri kullanarak bu hizmetleri hazırlamaktayız. Temiz ve hijyen koşulları altında hazırlamış olduğumuz bu tatlı çeşitlerimizi sizlerde tüketmek isterseniz gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. By. Yüksel Salik Tatlıları olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR