• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bygöçük

Adres :

Yenidoğan Mahallesi Rami Kışla Caddesi Yüntaş Sanayi Sitesi A Blok No: 81/f Bayrampaşa İstanbul İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atilla Ertopçu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

atillaertopcu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 559 57 99

Whatsapp 2:

0 (532) 559 57 99

Whatsapp 3:

0 (552) 341 57 73

Araçların kaportaları estetiği üzerinde ilk dikkat çeken alandır. Her ne kadar performans kaporta altındaki akşamlarla alakalı olsa da araçların görüntüsünde dikkat çeken nokta kaportalarıdır. Kaportada meydana gelen bazı sorunlar zamanla performansı da etkileyebilir. Herhangi bir kaza, darbe anında ilk zarar görecek alanlar da kaporta aksamlarıdır. Kimi zaman bir kaza kimi zaman dolu gibi doğal unsurlar kimi zaman bir çizik kaportaların zarar görmesine neden olabilir. Böyle durumlarda mutlaka özel ekipmanlar ve profesyonellerce müdahale edilmesi gerekir. İstanbul Bayrampaşa’da faaliyet gösteren Bygöçük firmamızda uzun yıllardır kaporta sorunlarına çözüm üretiyor.

İstanbul otomotiv sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana kalitemiz ve özverimizle bölgenin en çok tercih edilen oto kaporta ustası konumunda bulunuyoruz. Çalışmalarımızı her geçen gün daha ileriye taşıyor, kısa sürede bölgenin lideri olduğumuz alanda hep daha iyiyi aramayı sürdürüyoruz. Yenilikçi çözümler,, profesyonel uygulamalar, gelişmiş altyapı, uygun fiyat avantajı, müşteri memnuniyeti, doğruluk hizmet ilkeleriyle devam ettiğimiz çalışmalarda yeniliklerin öncüsü oluyoruz. Sektörde meydana gelen gelişmeleri, özellikle de teknoloji alanındaki en son gelişmeleri çok kısa sürede sistemimizde hayata geçiriyoruz.

Firma olarak her biri işin mutfağında yetişmiş, tecrübeli ve deneyimli bir kadro ile çalışıyoruz. Personellerimiz kendilerini sürekli geliştiriyor ve modern uygulamalar kullanmaktan çekinmiyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ediyor, en doğru çözümleri, tam zamanında uyguluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR