• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cadde 53 Oto Yıkama

Adres :

Abdurrahman Gazi Mahallesi Atayolu Caddesi No: 15 Samandıra Sancaktepe İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seyfullah Karaduman

E-Posta Adresi :

seyfullah_karaduman53@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 959 06 22

Whatsapp 2:

0 (531) 959 06 22

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde hizmet vermekte olan Cadde 53 Oto Yıkama olarak bizler araç yıkama çalışmaları başta olmak üzere araçlara yönelik olarak tüm aksesuar ve modifiye çalışmalarının yapılmasında siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

İstanbul oto aksesuar ve modifiye sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak yenilikçi bir hizmet anlayışı ile araçların yıkanmasına yönelik farklı çözümler getiren bizler Cadde 53 Oto Yıkama bünyesinde yürüttüğümüz tüm çalışmalarda araç yıkamaya ilişkin tüm nitelikli çalışmaları sizlerin karşısına çıkarmaya devam ediyoruz. Her marka ve modelde araç için verdiğimiz yıkama, aksesuar ve modifiye hizmetlerinde talep ettiğiniz ürünlerin stoklarımızda yer almaması halinde de anlaşmalı olduğumuz parça hizmeti veren firmalar üzerinden en kısa sürede ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayabiliyoruz.

Aracınız için öncelikli olarak yapılması gereken tüm temizlik ve uygulamaları sorunsuz bir şekilde yerine getiren Cadde 53 Oto Yıkama firması olarak bizler araçlarınızın bizlere teslim edilmesinin ardından güvence altına alınmasını ve sorumluluğunu da üzerimizde taşıyoruz.

7 gün 24 saat boyunca çok iyi bir şekilde tasarlanmış güvenlik sistemlerimizle korunan araçlarınız temizlik işlemlerinin tamamlanmasının ardından otopark bölümlerinde güvenli bir şekilde saklanmasıyla sizlere teslim edilmek üzere bekletiliyor. Tüm bu hizmetlerimiz sırasında her aşamada yaptığımız kontroller ve özenli hizmet anlayışı ile araçlarınızı ilk günkü görünümleriyle bizlerden teslim almanızı sağlarken aynı zamanda modifiye işlemleri sonrasında da yenilenmiş hallerine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR