• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cadde Veteriner Kliniği

Adres :

Turgut Özal Mahallesi Fahri Kayahan Bulvarı No: 87/a Malatya » Yeşilyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

[email protected]

Cadde Veteriner Kliniği Malatya’da evcil hayvan sektöründe hizmet vermekte olup www.birmilyonnokta.com üyesidir. Can dostlarımız olan hayvanların tedavi ve bakımları en az bizlerinki kadar önemlidir. Hastalandıklarında, kazan geçirdiklerinde veya başlarına kötü bir şey geldiğinde erken müdahale edilmesi ve doğru tedavi uygulanması hayati dönem taşmaktadır. Bizler de Cadde Veteriner Kliniği olarak açıldığımız günden bu yana sevimli dostlarımız için yaşam boyunca hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetini vermek için çalışıyoruz.

Malatya evcil hayvan alanında faaliyet gösterdiğimiz kliniğimizde rutin muayeneden yıkamaya, ameliyattan pansiyona kadar pek çok alanda hizmet veriyoruz. Her hastamızı eşsiz birer birey olarak görüyor, uzman veteriner hekimlerimiz ve deneyimli personelimizle en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Veteriner kliniğimiz mağaza ve klinik olarak iki bölümden oluşuyor. Ekibimizle sevimli dostlarımıza ve siz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Kliniğimizde 7/24 hizmet veriyoruz. Değerli dostlarımızın muayeneleri yapıldıktan sonra sorunu ve ihtiyacı anlayarak gerekli olan tahlil ve tedavi yolunu sizlere anlatarak bilgilendiriyor, çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyerek hastamızın tedavisini gerçekleştiriyoruz. Her türlü muayene ve operasyonu modern teknikler kullanarak yapıyor, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en iyi ve en hızlı tedaviyi sunuyoruz.

Tıraş, yıkama ve bakım ihtiyaçlarının da karşılandığı kliniğimizde, hijyene önem göstererek uzman personelimiz eşliğinde değerli dostlarımızın bakımlarını özenle yapıyoruz. Kliniğimizin pet market kısmında ise hayvan sevimli dostlarımızın doğal yaşamda kullanımlarına en uygun ürünleri seçerek sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR