• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cafe Site

Adres :

Cumhuriyet Mah.melisa Sok.forestcity 2 Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gizem Açar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 716 17 03

Whatsapp 2:

0 (553) 974 17 72

Whatsapp 3:

0 (539) 210 74 76

Tekirdağ Çerkezköy’de birmilyonnokta.com üyesi olarak faaliyetlerini sürdüren Cafe Site işletmemiz onlarca farklı lezzetin, hoş sunumların ve güler yüzlü hizmetin adresidir. Yeme, içme ve eğlence her insanın en temel ihtiyacı olsa da birçok iyiliğe, birçok güzelliğe de vesiledir. Bu nedenle hoş lezzetler eşliğinde, güzel mekanlarda yiyerek, içecek zaman geçirilebilir, geleceğe hoş anılar biriktirilebilir. Bizler bu amaçla yola çıktık ve bugüne kadar hedeflerimize ulaşmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Tekirdağ pasta ve pastane sektörüne ilk adım attığımız günden itibaren yenilikçi çözümler getirmeyi hedefliyoruz. Bir taraftan çok geniş bir ürün yelpazesiyle diğer taraftan eşsiz ürünlerle karşınıza çıkıyoruz. Kalite standartlarımızı daima en üst seviyede tutuyor, ürünlerimizin lezzetli ve sağlıklı olmasından taviz vermiyoruz. Bunun için malzeme seçimine çok önem veriyor, en iyi markaların, sertifikalı, güvenilir, taze ve lezzetli malzemelerini işletmemize sahil ediyoruz.

Kaliteli malzemelerimizi alanında eğitimli, sertifikalı ustalarımızla buluşturuyor, her gün ustalarımızın taptaze lezzetleri gizli tarifleriyle hazır etmelerini sağlıyoruz. Güler yüzlü ekibimizle sizleri geniş, ferah, nezih ortamda en iyi şekilde ağırlıyor, sevdiklerinizle beraber hoş vakit geçirmeniz için bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz.

İşletme olarak çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor, her geçen gün daha fazla çeşit ve üstün kalite ile fark yaratıyoruz. Özel gün kutlamalarınıza ev sahipliği yapıyor, yaş pasta siparişi kabul ediyor kahvaltıdan atıştırmalıklara kadar geniş bir seçenek sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR