• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağ Mühendislik Doğalgaz Isı Sistemleri

Adres :

İlkyerleşim Mahallesi 1992. Sokak Güldem Sitesi No: 5/3-b Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağlar Mert

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 520 16 61

Whatsapp 2:

0 (505) 765 01 23

Ankara Şehri’nin Yenimahalle semtinde hizmet veren Çağ Mühendislik Doğalgaz Isı Sistemleri, birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız doğalgaz ve ısı sistemleri üzerine doğalgaz ve kolon tesisatı, merkezi sistem dönüşümleri ve havalandırma konularında hizmet sunmaktadır. Ayrıca sıhhi, soğutma, yangın ve klima tesisatlarını yapan bir kuruluş olarak piyasada öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Ankara tesisat bakım ve onarım firmaları açısından oldukça firma çeşitliliğine sahip bir şehirdir. Firmamız, insanı önemseyen insan odaklı yaklaşımla müşteri kitlesinin beğeneceği çalışmaları yürütmektedir. Çevreye duyarlı bir sistem anlayışını benimseyerek faaliyetlerini bu çerçevede sürdürmektedir. Teknolojinin sağladığı avantajlar sayesinde bilgi ve tecrübesini dinamik bir organizasyonla yürütür.

Firmamız, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile gittikçe artan müşteri sayısına ulaşmakta ve sektörde öncü firmalar arasında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Amaçlarına ulaşmayı ve oluşturduğu yönetim sistemini sürekli iyileştirerek gerekli kaynakları ayırıp bunları etkin ve verimli bir biçimde kullanmayı tercih eden bir kuruluştur. Şirketimiz yerden döşenen ısınma sistemleriyle müşteri kitlesine diğer ısınma yöntemlerine göre % 30 daha ucuz enerji avantajı sağlayan yöntemleri uygulamaktadır.

Doğalgaz sektöründe serbest piyasa ekonomisi kuralları içinde, enerji piyasalarıyla koordineli çalışarak, sektörde sosyal, ekonomik ve bilimsel gelişmelere uygun bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Böylece etkin ve uygulanabilir yönetim sistemleri ile toplumsal gelişime katkıda bulunarak sosyal bir sorumluluğu yerine getirmiş olacağız. Her biri alanında yeterliliğe ulaşmış uzman personel ile müşteri kitlemize daha iyi hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR