• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağır Gelsin ( Kayra Mobil Asansör Hizmetleri )

Adres :

Buhara Mahallesi Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Yakış

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kayramobilasansor@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 880 22 08

Asansörlü taşımacılık, hamal kiralama, kiralık asansör hizmetleri firmamız tarafından sizlere uygun fiyatlarda ulaştırılan hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Mobil asansör görevi gören firmamız her zaman müşterilerimizin istekleri ile birlikte harekete geçmeye hazır bir durumda beklemektedir. Bizler bu zamanın gerekliliklerine uygun çalışma koşullarıyla müşterilerimize ulaşmaya devam etmekteyiz. Büyük ve çok katlı evlere ulaşabilmek için gerekli teknolojik donanımı sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Firmamız ev taşıma, ofis taşıma vb. gibi müşterilerimizin çok fazla ihtiyaç duyacağı hizmetleri kolayca ve kısa sürede sunabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Konya asansör olarak bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız, mobil asansör hizmetlerini bir telefonla sizlere ulaştırmaktadır. Her zaman kendinizi daha güvende hissedebileceğiniz bir hizmeti sizlere sunmaktayız. Eşyalarınızı istediğiniz şekilde kırılmadan, dökmeden taşımaya özen gösteriyoruz. Uzun yıllar bu sektörde elde ettiğimiz deneyim de bizleri daha profesyonel olma yoluna iten sebepler arasında yer almaktadır. Diğer taraftan müşterilerimizden gelen her türlü bilgi ve detayı da özenle incelemekteyiz. Şikayet ve tavsiyelerinizi de özenle değerlendirmekteyiz.

Bizler müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hizmetlerimize yön vermekteyiz. Her zaman en iyi olma yolunda ilerleyen ve mobil asansör alanında müşterileri tarafından sıklıkla tercih edilebilen bir firma olabilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Bizlere iletişim numaralarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler verecektiler. Sizler de ihtiyacınız olan taşımacılık hizmetlerinde bizleri arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR