• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağrı Egzoz

Adres :

Karaburun Mah. Ata Sanayi Sitesi 5. Blok No: 3 Sanayi Girişi Muğla » Ortaca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağrı Atılgan - Polat Atılgan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cagriegzoz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 663 48 00

Whatsapp 2:

0 (543) 495 38 92

Çağrı Egzoz isimli firmamız Muğla’da otomotiv sektöründebirmilyonnokta.comüyesi olarak hizmet vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz işlemler yolculuklarınızı güvenli şekilde devam ettirmenize, aracınızı tam performansı ile kullanabilmenize yardımcı oluruz.

Katalizör diğer adı ile katalitik konvertör banzinli araç motorlarında doğru, tasarruflu çalışmayı sağlayan bir parçadır. Katalitik konvertör içerisinde bulundurduğu filtreler sayesinde motordan çıkan zararlı gazları süzer ve çevre temizliğini korur. Araçların katalitik konvertör bulundurması trafik yasalarınca gerekli kılınmıştır. Kirli, işlevini kaybetmiş katalitik konvertörler tamir edilemeyeceğinden değiştirilmek zorundadır. Bu sorunlara sahip katalitik konvertörler ölçümlerde emisyon değerlerinin yüksek çıkmasına sebep olur, araçların muayeneden geçmesini engeller. Muğla otomotiv alanında hizmet veren firmamızda katalitik konvertör değişimi işlemlerinizi nitelikli olarak gerçekleştiririz. Ortaca’da size en yakın oto egzozcu olarak hizmet veren firmamızda katalitik konvertör değişim işlemleri kısa süre içerisinde doğru fiyatlara gerçekleştirilmektedir.

Dizel araçlarda bulunan partikül filtresi katalitik konvertörler ile eş değer işlemler gerçekleştirmektedir, motordan çıkan zararlı gazların süzülmesini sağlayarak hava kirliliğini önemli oranda korumaktadır. Partikül filtresi temizliği yapılmadığı durumlarda emisyon değerleri yükselmektedir. Firmamıza başvurarak partikül filtresi temizliği işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Egzozun çıkardığı sesi azaltmak için susturucular kullanılabilmektedir. Susturucu egzoz borusunun çıkışını daraltır böylece sesi boğmuş olur. Firmamızdan doğru fiyatlara orijinal susturucu temin edebilir, egzoz sesini en alt seviyeye indirebilirsiniz. Egzoz tamiri, katalizör değişimi, partikül filtresi temizliği, egzoz susturucu işlemleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR