• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağrı Yurdakul Mobilya

Adres :

Sahil Mah. D130 Yanı No: 16 Kocaeli » Başiskele

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağrı Yurdakul

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 927 06 25

Whatsapp 2:

0 (535) 702 55 65

Whatsapp 3:

0 (537) 248 98 02

Çağrı Yurdakul Mobilya isimli firmamız, ahşap dekorasyon sektöründe hizmetlerini sunan bir firma olup, birmilyonnokta.com üyesidir. Mobilyalar, evlerin tarzını ortaya koyan en önemli parçalardır. Bu en önemli parçaların, doğru firmalardan temin edilmesi önem arz etmektedir. Aksi takdirde kalitesiz, uzun bir kullanım ömrüne sahip olmayan mobilyalar, hem maddi hem de manevi açıdan kayıp yaşamanıza neden olacaktır. Biz, senelerdir bu sektörde hizmet sağlayan bir firma olarak, sizlere özgün çizgilere sahip, kaliteli ve sağlam, uzun ömürlü mobilyalarımızı satışa sunarak hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak sağlıyoruz.

Mutfak dolabı imalatı, yatak odası dolabı imalatı, vestiyer imalatı, banyo dolabı imalatı, parke imalatı, kapı imalatı ve özel tasarım mobilya imalatı gibi hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Alanında uzman ve tecrübe sahibi ekibimiz, zamanında iş teslim politikamız, güncel mobilya modellerimizle, ekonomik ücretlerimizle, mobilya ihtiyaçlarınız için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

Kocaeli ahşap dekorasyon sektöründe hizmetlerini sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak hizmetlerini sürdürmektedir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, korumak, ihtiyaçlarınızı tümüyle karşılamak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Misyonumuz, bu sektörde akla gelen ilk firma olmak ve sizlere üstün bir hizmet anlayışı sunarak devamlı ailemizin bir parçası olmanızı sağlamaktır. Sizler de mobilya ihtiyaçlarınız için, kaliteli ve şık tasarımlara sahip mobilyalarımızı oldukça makul fiyatlar karşılığında satın alabilir, özgün tasarımların tadını çıkarabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR